Co takiego zrobiłem, że moja kilkuletnia córka jest naprawdę szczęśliwa?

Jednym z najważniejszych zadań rodziców jest zapewnienie swojemu dziecku radości. Naturalnie zbyt duże rozpieszczanie pociechy nie jest pochwalane przez psychologów - wiedzą co mówią, ale tak czy siak dzieci powinny być uradowane! I dlatego ostatnio wysłałem żonę oraz córkę do teściów i przeprowadziłem solidny remont!
fragment dziecięcej sypialnii
Napisał: TownePost Network
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przede wszystkim starałem się skupić na pokoju dziecięcym, chociaż również zmieniłem wygląd łazienki - w sumie córa spędza dużo czasu w łazience, więc to też było przede wszystkim robione z myślą o niej. Zatem na samym początku rozglądałem się trochę za planami architektonicznymi łazienek. Sądziłem, że odnajdę te projekty łazienek, które są na swój sposób nowoczesne, ale jednocześnie gustowne. No i nie pomyliłem się! Fakty są takie, iż znalazłem tak wiele projektów łazienek, że tak naprawdę miałem ogromny mętlik w głowie. Jednakże podjąłem chyba dobry wybór.

Urządzenie łazienki było stosunkowo łatwe, zwłaszcza, że niegdyś byłem zatrudniony w firmie, która specjalizowała się w remontowaniu łazienek. Cóż, w sumie nie przychodzi mi teraz nic ciekawego do dodania - czyli po prostu zrobiłem nieduży remont i koniec. Szczególnie jestem zadowolony z zastosowanego oświetlenia. Dzięki oświetleniu pobyt w łazience jest jeszcze przyjemniejszy. Nie tylko ja mam podobne odczucia dot. łazienki. Możesz mi wierzyć, szanowny czytelniku!

Chciałbym jednak napisać nieco o pokoju dziecięcym. Dekoracje dekoracja weselna dużo zmieniają! Zwracałem własną uwagę w największej mierze na kolorystykę. I choć róż nie jest moim ulubionym kolorem, to jakby nie patrzeć musiałem słuchać się decyzji córki, która nie odbiega w niczym od swoich rówieśniczek, czyli przepada za różowymi barwami.

Cóż, różne są gusta - mam nadzieję, że za kilka lat odmieni własne preferencje. Starałem się także o to by pokój dziecięcy cechował się odpowiednim bezpieczeństwem - w żadnym razie nie można zapominać właśnie o tym!

Sporo mogę zrozumieć, lecz w żadnym razie nie zdzierżę tego, że są rodzice, którzy nie wnikają za bardzo w bezpieczeństwo dzieci. A później słyszy się o najróżniejszych wypadkach z udziałem dzieci. Zatem jakoś tak krótko podsumowując kwestie dotyczące remontowania pokoju dziecięcego - trzeba zwracać należytą uwagę na dosłownie każdy szczegół, dbać o to by dziecko było zadowolone, ale przydałoby się też zwracać baczniejszą uwagę na te kwestie, w które dzieci raczej nie wnikają. Czyli chodzi tutaj o bezpieczeństwo.


Więcej artykułów

Jak planować generalny remont mieszkania w dawnym budownictwie i jak oszacowywać cenę jego przeprowadzenia

Dioda led niebieska
Napisał: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każde mieszkalne wnętrze raz na jakiś czas wymaga tego, aby je odświeżyć. A mamy tutaj na myśli zwłaszcza stuletnie mieszkania w kamienicach bądź wolnostojących domach. Przy planowaniu remontu należy wziąć pod rozwagę fakt, że 100 lat temu wznoszono domy z wykorzystaniem drewna.
22-06-13 19:02:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.