Jak zaaranżować niezagospodarowaną przestrzeń, ażeby jej dodać odrobinę ciepła?

Aktualnie modne są niezagospodarowane wielkie pomieszczenia. Niestety w takich pomieszczeniach dużych ciężko jest wprowadzić ciepły nastrój. Modne są białe ściany, wielkie płytki ceramiczne z połyskiem i jak najmniej ozdobnych przedmiotów.


Wszystko to sprawia, że salon wygląda stylowo, niestety bardzo chłodno. Na szczęście pojawił się doskonały sposób na wprowadzenie unikatowego nastroju do jakiejkolwiek dużej przestrzeni. Zamiast bawić się ściennymi farbami, warto po prostu kupić fototapetę z odpowiednim motywem i już po krótkim czasie się cieszyć pięknie urządzoną przestrzenią.

przygotowywanie fototapety
Napisał: Zucker Kommunikation
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Fototapety do salonu dostępne są w różnych formatach oraz przeróżnych wzorach. Każdy bez wyjątku znajdzie w internetowym sklepie coś dla siebie. Żeby dostrzegalnie ocieplić salon starczy na największej ścianie nakleić fototapetę z motywem kwiatowym. Niektórzy lubią przyrodę i właśnie z tego typu motywem kupują fototapety do salonu - demur.pl/kontakt (demur.pl/kontakt)Młodzież wybiera najczęściej fototapety uliczki bądź oświetlone nocą miasta. Pięknie prezentują się widoki z Paryża albo górskie krajobrazy. Wybierając motyw fototapety dobrze jest się kierować jakimś stylem. Bowiem ściana musi pasować swoim charakterem do reszty pomieszczeń.

Niewątpliwie ciepło wnoszą fototapety w żółtych barwach albo brązowych. Nutkę tajemniczości da się wygenerować decydując się na barwy czarne. Wspaniale się prezentują czarno-białe fototapety. Potrafią przenieść każdego do zamierzchłych czasów oraz się nie kłócą z przestrzenią nasyconymi kolorami. Całkowicie inaczej wygląda sprawa przy aranżowaniu awangardowych wnętrz. W takim wypadku koniecznie trzeba zestawiać ze sobą kontrastowe kolory. Fototapety do salonu powinny budzić zainteresowanie swoją wyjątkową formą. Dla zwolenników futurystyki stworzono fototapety abstrakcyjne albo kubistyczne. Oprócz wzoru, w trakcie kupowania tapety jest ważny również materiał, z którego jest utworzona. Jeżeli w mieszkaniu nie ma wilgoci, można zaopatrzyć się w najtańsze fototapety.


Do pomieszczeń zawilgoconych są polecane produkty z wytrzymałego materiału. Niestety ich cena jest nieznacznie wyższa. Jednakże warto wydać trochę więcej pieniędzy na kupno jakościowo dobrej fototapety do salonu. Tym sposobem przez wiele lat można będzie cieszyć się wspaniale urządzoną przestrzenią. Fototapety do salonu można kupić w sklepie internetowym - odwiedź nas (odwiedź nas). Co ważne, można również przesłać własne zdjęcie i poprosić o jego wydrukowanie w wybranym formacie. Znaczna większość firm stwarza taką możliwość. To najlepszy sposób na spersonalizowanie konkretnego pomieszczenia.

Dobrze jest więc dekorować swoją przestrzeń pięknymi fototapetami. Z pewnością ich wyjątkowe wzory ocieplą każdą przestrzeń oraz staną się piękną dekoracją pustych ścian w pokoju gościnnym.
18-07-11 21:41:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.