Aranżacja pomieszczeń - sprzęty indyjskie oraz kolonialne

Zastosowanie naturalnych materiałów w pomieszczeniach jest nie jedynie nadzwyczaj modnym, ale także eleganckim rozwiązaniem, które wprowadzi do wszelkiego pomieszczenia jedyny w swoim rodzaju klimat.
Także przy doborze sprzętów do mieszkanka dobrze jest zdecydować się na meble, które wykorzystują naturalne surowce, na przykład stoły ze starego drewna. Dzisiaj sklepy proponują wyjątkowe, nowomodne meble drewniane, jakie są obrazem niezawodności, klasy, a również trochę egzotycznego wyglądu, otrzymanego dzięki unikalnemu usłojeniu materiału - oferujemy meble tylko ze starego drewna. W ich ofercie znajduje się mnóstwo kolekcji, wśród których wyróżniają się meble orientalne, meble Indonezja a także inne komplety, wykonywane z litego drewna. Salony te proponują sprzęty do pokoju dziennego, alkowy a także - idź do serwisu - jadalni, pośród których polecają w szczególności solidne stoły ze starego drewna, komody z efektownymi wyżłobieniami jak też gustownymi okuciami i łoża, zdumiewające swoją prostotą.


Więcej artykułów

W jaki sposób wyekwipować modnie dom?

Skandynawia we wnętrzu
Napisał: Pracownia Anny Koszeli
Na podstawie danych z: Pracownia Anny Koszeli
W dzisiejszych czasach design niewątpliwie jest niesłychanie ważnym aspektem każdego wymiaru naszej codzienności. Wielu z nas chce, by wszystkie fragmenty naszego wyposażenia oraz funkcjonowania mogły cieszyć się szczególnym widokiem.


Dla osób, które chcą wyekwipować własne mieszkanie w stylowym a także wyszukanym stylu, w szczególności rekomendujemy sprzęty kolonialne. Zestawiają w sobie wytworność z ciekawymi liniami, nawiązującymi delikatnie do wschodniego kierunku.
lasy
Napisał: the BRT
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Są niebanalne, a przy tym nadzwyczaj estetyczne. Proponujemy niezwyczajną kolekcję, jaka jest kwintesencją tego szczególnego stylu. W jej skład wchodzą zestawy do pokoju dziennego i pokoju stołowego. Są wykonywane z najlepszego gatunkowo drzewa tekowego czy mahoniu, które przydają im ciepłego, a równocześnie wytwornego wyglądu, pasującego do pomieszczeń tak nowoczesnych, jak też o tradycyjnej aranżacji.
Charakteryzuje je ciemna kolorystyka a także wykorzystanie znakomicie dobranych zdobień egzotycznych, dla przykładu wstawek z bambusa lub elementów z prawdziwej skóry.
18-10-02 09:19:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.