Zaangażowanie pomieszczeń w nowoczesny sposób

W dobie ogromnej ilości centrów handlowych, sklepów stacjonarnych, czy internetowych, coraz łatwiej jest samemu zaaranżować swój własny, wymarzony dom, czy mieszkanie. W zasadzie już niezależnie od dochodu możemy wybrać to, co chcemy. Rzecz jasna mając mniej funduszy nie postawimy na znane i rozpoznawane marki, ale szyk i klasa mogą być zachowane.


Nowoczesne kinkiety do przedpokoju powinny być istotnym elementem, o którym powinniśmy pamiętać. Mieszkanie winniśmy zacząć urządzać właśnie od samego wejścia, od holu. Oryginalny kolor ścian, kinkiety, odpowiednie układ wszystkich elementów sprawią, że już na początku nasze mieszkanie przypadnie do gustu naszym gościom. Kolejny ważny element to pokój główny.


migawka - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Musi być on zaaranżowany stylowo, a jeśli nowocześnie to z minimalizmem. Trzeba zatroszczyć się o szereg gadżetów i drobnostek, które podkreślą styl pomieszczenia. Ot choćby gniazdko podszafkowe. Po co mają być widoczne gniazdka, jeśli można je bez problemu ukryć i ładnie zamaskować? Czy nie bardziej stylowo wygląda pokój, który podkreśla wszystkie swoje atuty?

pejzaż - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jadalnia często połączona jest z dużym pokojem, tworząc otwartą przestrzeń. To oszczędność miejsca, a jednocześnie większa dynamika wystroju i dodatkowe pole do popisu dla architekta. Wybór mebli powinien być poprzedzony konkretną analizą. Wszystko powinno do siebie pasować i być dobrze przygotowane. Istotne jest ponadto dopasowanie sprzętów. Ważne jest wszystko - kolor, marka, rodzaj. Producenci o tym wiedzą i bardzo często już sami gwarantują gotowe rozwiązania i całe zestawy, które przypadną do gustu osobom lubiącym niebanalny i wyjątkowo modny design.