Jakim sposobem tanio i wygodnie urządzić malutką łazienkę

Malutka toaleta nie musi być kłopotem przy aranżacji mieszkań. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jakim sposobem urządzić małą łazienkę? Jakie wybrać wyposażenie do łazienki? Jakim sposobem w niedużej łazience rozlokować umywalkę, sedes jak też prysznic? Mała łazienka wymaga należytego projektu. Przejrzyj nasze porady, jakim sposobem zaprojektować oraz urządzić małą toaletę.

Jeśli zamieszkujemy
nowoczesna łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
w bloku nierzadko kłopotem jest niewielka łazienka (przejdź do strony). Jak urządzić małą łazienkę, by była funkcjonalna jak też ładna? Jeżeli mieszkamy w domu oprócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej w większości wypadków blisko sypialni, potrzebne jest WC w sąsiedztwie wejścia bądź w części dziennej. Ale jeszcze lepiej, jeżeli będzie to mała łazienka, w której zmieści się też prysznic (witryna internetowa), półka na toaletowe przybory oraz miejsce na odłożenie rzeczy w trakcie kąpieli. Mała łazienka może być dla gości. Mała toaleta jeżeli mieszkamy w domu w strefie dziennej nie tylko zastąpi WC, lecz również rozwiąże kłopot rannych kolejek w dużej rodzinie, natomiast w przypadku potrzeby będzie toaletą gościnną. Umywalnia usytuowana blisko wejścia będzie wygodna w ciągu dnia: można tam wziąć szybki prysznic po powrocie z pracy bądź po koszeniu trawnika. Kiedy rodzinna toaleta jest zbyt mała, ażeby oprócz wanny zmieścić tam prysznic możemy umiejscowić niewielką toaletę w strefie nocnej domku - przy gościnnej sypialni albo przy pokojach dzieci.


Więcej artykułów

W jaki sposób wyposażyć niedużą toaletę?

mała łazienka
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Aranżacja małej umywalni w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być ogromnym wyzwaniem. Jest wiele sposobów, przy zastosowaniu jakich mała toaleta będzie sprawiać wrażenie przestronnej a jednocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.