Jakim sposobem tanio i wygodnie urządzić malutką łazienkę

Malutka toaleta nie musi być kłopotem przy aranżacji mieszkań. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się jakim sposobem urządzić małą łazienkę? Jakie wybrać wyposażenie do łazienki? Jakim sposobem w niedużej łazience rozlokować umywalkę, sedes jak też prysznic? Mała łazienka wymaga należytego projektu. Przejrzyj nasze porady, jakim sposobem zaprojektować oraz urządzić małą toaletę.

Jeśli zamieszkujemy
nowoczesna łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
w bloku nierzadko kłopotem jest niewielka łazienka (przejdź do strony). Jak urządzić małą łazienkę, by była funkcjonalna jak też ładna? Jeżeli mieszkamy w domu oprócz wspólnej rodzinnej łazienki, umieszczonej w większości wypadków blisko sypialni, potrzebne jest WC w sąsiedztwie wejścia bądź w części dziennej. Ale jeszcze lepiej, jeżeli będzie to mała łazienka, w której zmieści się też prysznic (witryna internetowa), półka na toaletowe przybory oraz miejsce na odłożenie rzeczy w trakcie kąpieli. Mała łazienka może być dla gości. Mała toaleta jeżeli mieszkamy w domu w strefie dziennej nie tylko zastąpi WC, lecz również rozwiąże kłopot rannych kolejek w dużej rodzinie, natomiast w przypadku potrzeby będzie toaletą gościnną. Umywalnia usytuowana blisko wejścia będzie wygodna w ciągu dnia: można tam wziąć szybki prysznic po powrocie z pracy bądź po koszeniu trawnika. Kiedy rodzinna toaleta jest zbyt mała, ażeby oprócz wanny zmieścić tam prysznic możemy umiejscowić niewielką toaletę w strefie nocnej domku - przy gościnnej sypialni albo przy pokojach dzieci.


Więcej artykułów

interesujące aranżacje pokojów w mieszkaniu

łazienka z toaletą
Napisał: Brian Kelley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W obecnych czasach pojawiają się, co chwila oryginalne projekty, bo pomysłowość architektów wydaje się bezgraniczne. Każdy chciałby urządzić swój dom zgodnie z własnymi pragnieniami i marzeniami. Aranżacje wnętrz Wrocław to zaplanowanie mieszkania w taki sposób aby wnętrze było piękne i efektywne. Wyposażanie wnętrza podobnie jak w nowo wybudowanym, jak i odświeżanym mieszkaniu to nadzwyczaj odpowiedzialne zajęcie.

Wyposażenie łazienek. W małej toalecie prysznic
prysznic w łazience
Napisał: Magnus Hagdorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
umieszczamy w rogu pomieszczenia, zaś jeżeli umywalnia jest wąska lub posiada wnękę - pomiędzy dwiema ścianami. Warto sprawdzić tutaj: polecane wyposażenie łazienek. Prysznic z kratą odpływową w posadzce. Na czas kąpieli zasłaniamy to miejsce zasłoną. Mała łazienka i kabina prysznicowa. Jest droższa i wymaga więcej miejsca niż brodzik bez kabiny. O ile zamiast kwadratowej wyselekcjonujemy popularną ostatnimi czasy kabinę pięciokątną lub półokrągłą, zaoszczędzimy trochę miejsca, lecz nie wszystkie takie kabiny są praktyczne. Mała łazienka zmusza do kompromisów, ale nie mogą się one odbywać kosztem wygody. Przed nabyciem małej kabiny powinno się sprawdzić, czy po zamknięciu jej ma się wystarczającą swobodę ruchów. Umywalka w małej łazience służy nie jedynie do mycia dłoni, lecz też do innych działań powiązanych z powszednią toaletą - dla przykładu golenia. Toteż nie może być za mała. Do takiej umywalki kupujemy dla przykładu baterie Deante. Po więcej przykładów warto zajrzeć tutaj: polecane baterie deante.
17-12-16 10:15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.