Styl kierowany naturą - zobacz, czym inspirują się najlepsi osoby aranżujące wnętrza

W czasach, kiedy coraz to wyższą uwagę przywiązujemy do ekologii, wykorzystywanie naturalnych produktów w każdej dziedzinie bytu nikogo nie powinien zdumiewać. Detale aranżacji wnętrz, które czerpią z natury całkowicie wpisują się w aktualne, ogólnoświatowe trendy w designie. Kierunek kierowany naturą, tak jak żaden inny, daje niezliczone wręcz unikatowe potencjały. Natura inspiruje też konstruktorów sprzętów i dekoratorów pomieszczeń.


Absolutną wartością sprzętów skonstruowanych z gałęzi i korzeni drzew jest ich bezsprzeczna niepowtarzalność. Nie istnieją dwa takie same drzewa, nie mogą więc istnieć dwie takie same półki, czy stoliki kawowe stosujące ich rzeczywisty kontur. Meble z korzenia to umeblowanie niepowtarzalne. Martwe korzenie mogą ożywić i tchnąć w nie duszę. Odporne i miłe w dotyku meble (zobacz nowoczesne meble do salonu) z korzenia jak te ciekawe meble z korzenia są istotnie wyjątkowe. Każdy produkt to arcydzieło, kupując sprzęt takiego typu możesz być pewny, że posiadasz wyjątkowy, nieprzeciętny egzemplarz.
meble
Napisał: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Z korzeni robi się głównie krzesła, ławy ogrodowe, huśtawki, ławy, stoły, podstawy stołów szklanych, ramy zwierciadeł, lecz prawdziwi artyści mogą z korzeni teku zrobić naprawdę wszystko. Meble owego rodzaju znakomicie nadają się na upominek, każdy z nich jest dziełem sztuki. Choć takie meble najczęściej sporządzane są z drewna tekowego, to także nasze miejscowe odmiany doskonale nadają się do ich wyrobu.
Meble z korzenia to inspiracja układem, teksturą i funkcją części środowiska naturalnego.


Jest możliwość je wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Zlew, lusterko, bądź armaturę można perfekcyjnie wpasować w normalny kształt korzenia. Możności jest w stanie zredukować tylko wyobraźnia.
Stolik kawowy z korzenia jak te pod tym adresem , albo wyszukane krzesła to unikalne, pojedyncze okazy doskonałe zarówno do wnętrza jak i do ogrodu. Wszystkie wgłębienia i szczeliny które powstały w sposób naturalny, są prawidłowo zabezpieczone, bezproblemowe do utrzymania w schludności.
Każdy właściciel domu chce posiadać nietuzinkowy wystrój. Meble i różne przedmioty stworzone z korzeni drzew mają szansę urządzić wnętrze, jakie oczaruje każdego.
19-02-05 07:32:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.