Ławeczki Chesterfield , a także pufy pikowane to przebój tego sezonu - każdy powinnien je mieć!

Marzysz o renowacji czterech kątów? Tymczasem nie masz nazbyt wiele pieniędzy do wydania? Nie musisz się niczym martwić, bowiem w tej chwili możesz odmienić wygląd własnego lokalu mieszkalnego za naprawdę małe pieniądze. Niezbędny jest tylko czas oraz chęci. Jeżeli masz te dwie cechy to możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie przeobrazi się jak w kalejdoskopie.

Szara pufa
Napisał: Meutia Widodo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Początkowym etapem Twoich prac musi być skontrolowanie testowych inspiracji w internecie. Obecnie nie ma z tym jakiegokolwiek kłopotu, albowiem znaczna większość galerii meblowych ukazuje przykładowe aranżacje na własnych stronach internetowych. Ponadto multum osób zamieszcza w sieci fotki swojego mieszkania, żeby stać się inspiracją dla innych osób. Po zakończeniu pierwszego etapu z pewnością będziemy wiedzieć co aktualnie jest na topie i co chcielibyśmy mieć w prywatnym mieszkaniu. Hitem tego roku są ławeczki Chesterfield, o jakich mnóstwo ludzi nie pamięta. Krótko mówiąc, są to klasyczne, pikowane ławeczki, jakie królowały już kilkanaście lat temu. Sprawdź tutaj ławki tapicerowane


Więcej artykułów

Ciasne ale własne

kuchnia
Napisał: IKEA
Na podstawie danych z: IKEA
Niektórzy z nas uwielbiają małe mieszkania, inni woleliby większe, ale nie mają wyboru. Muszą je lubić, gdyż na większe ich po prostu nie stać. Chociaż po ostatnim kryzysie banki coraz chętniej udzielają kredytów, to jednak przeciętną rodzinę zazwyczaj stać nie więcej niż na dwa, trzy pokoje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.