Wyposażenie i meble do niewielkiej łazienki

Mała powierzchnia nie oznacza, że łazienka nie może być piękna i funkcjonalna jednocześnie. Nawet niewielkie pomieszczenie można zaadaptować w taki sposób, aby było ciekawe i oryginalne, a jednocześnie by spełniało jak najlepiej swoje zadania. Wystarczy kilka prostych sposobów, aby cieszyć się nową łazienką w stylowym wydaniu.

Jeśli mamy nieduże pomieszczenie, gdzie chcemy urządzić ładną łazienkę, najwłaściwiej zdecydować się na rozwiązanie, które oszczędzi miejsce, jednocześnie nie ujmując pomieszczeniu jego funkcji. Decydując się na prysznic dobrze jest wybrać brodzik prostokątny, który idealnie wpasuje się w każde, nawet nieduże wnętrze - link do strony. Pojemnościowe podgrzewacze też nie zajmują dużo miejsca, a sprawiają, że zaraz po odkręceniu kranu płynie z niego ciepła woda. Aby w łazience panowała odpowiednia temperatura, dobrze kupić grzejniki łazienkowe, które mogą spełniać kilka funkcji - zwiększać temperaturę w pomieszczeniu, być miejscem, gdzie suszymy ręczniki po kąpieli, jak również mogą być elementem wystroju łazienki.

Więcej artykułów

Na jakie rzeczy zwracać uwagę podczas aranżowania niewielkiej łazienki? Co jest podstawą, by łazienka była estetyczna oraz w pełni funkcjonalna?

umywalka
Na podstawie danych z: pixabay.com
Mała łazienka tak naprawdę nie musi być większym problemem podczas urządzania wnętrz. Dobrze jest pewnością zdawać sobie sprawę z tego, jak ją urządzić, żeby prezentowała się ładnie oraz była przy tym funkcjonalna. Jak więc w takiej łazience umieścić wszelkie ważne elementy, jak umywalka nadblatowa, sedes albo też prysznic? Mała łazienka wymaga przede wszystkim dobrego zamysłu i projektu.


Grzejniki
Napisał: Instal-Projekt
Na podstawie danych z: Instal-Projekt
Jeżeli wybierzemy brodzik prostokątny, dobrze zdecydować się na elegancką kabinę prysznicową, która za sprawą swoich wymiarów będzie odpowiednia dla wszystkich domowników. Pojemnościowe podgrzewacze, odpowiednio dopasowane do potrzeb domowników sprawią, że kąpiel będzie tylko przyjemnością. Jeżeli pomieszczenie jest nieduże, bez trudu można utrzymać w nim odpowiedniątemperaturę, stosując nawet małe grzejniki łazienkowe. Aby móc suszyć pranie w małej łazience, dobrze jest zamontować sznury, które możemy zaciągnąć pod sufit, jeśli ich nie potrzebujemy.W małych łazienkach dobrym rozwiązaniem będą też fototapety oraz lustra, które powiększają optycznie pomieszczenie. Za lustrem można również ukryć szafkę, która będzie służyła na kosmetyki, artykuły higieniczne, szczoteczkę czy pastę do zębów. Dla zaciekawionych tematem: przeczytaj.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.