Jak pięknie ozdobić ścianę w salonie, żeby nadać pomieszczeniu nowoczesnego charakteru?

Obecnie nowoczesność zmierza do prostoty. Im mniej rzeczy tym korzystniej. W dodatku warto stawiać aktualnie na unikalność.

Ostatnio niesamowitym pomysłem na dekorowanie ścian w salonie stały się fototapety Nowy Jork lub fototapety Londyn. Obie fototapety odzwierciedlają nowoczesne miasta, które idealnie nadają się do młodzieżowych mieszkań. Fototapety Nowy Jork bardzo często uwzględniają charakterystyczne żółte taksówki. W dodatku ulubionym motywem niewątpliwie jest most na Manhatanie bądź Statua Wolności.
Fototapety Londyn, to przede wszystkim czerwone i piętrowe autobusy lub słynny Big Ben. Niewątpliwie istnieje wiele ciekawych obrazów ukazujących piękne miejsca w wymienionych wyżej miastach. Drapacze chmur lub pięknie oświetlone miejskie uliczki - dekoruj swoje ściany (dekoruj swoje ściany). Takie widoki nadają pomieszczeniu niepowtarzalnego wdzięku i klimatu. Oczywiście przenoszą do zupełnie innej przestrzeni. Warto stawiać na optyczne fototapety, które powiększają przestrzeń.

Więcej artykułów

Przydatne rady związane z zakupem lamp

aranżacja3
Na podstawie danych z: lampyilampki.pl
Oświetlenie pokoi oraz korytarzy to ważna sprawa przy wyposażaniu własnego domu. Właściwa lampa jest w stanie podkreślić rozliczne walory mieszkania, a także dodać mu trochę uroku. Typów oświetleń jest przy tym mniej więcej tak samo sporo, jak również gustów różnych klientów.


fototapeta
Napisał: www.twojagaleria.eu
Na podstawie danych z: www.twojagaleria.eu
Wyśmienicie się sprawdzają do niedużych salonów. Obecnie kolor nie ma znaczenia. Nie należy obawiać się czerni bądź kontrastowych połączeń. To właśnie takie połączenia nawiązują do nowoczesności i odrywają od tradycyjnych aranżacji. Jeszcze do niedawna pokoje malowane były farbami w odcieniach pastelowych - czytaj http://demur.pl/inspiracje/spacer-po-londynie--miasta-fototapety-demur (czytaj http://demur.pl/inspiracje/spacer-po-londynie--miasta-fototapety-demur). Ale na szczęście kierunki się odwróciły i ludzie wielokrotnie decydują się na czarno-białe wzory ewentualnie takie, które prezentują uroki miasta nocą. Czarna barwa nawiązuje do klasyki oraz zdecydowanie wiąże się z dobrym stylem a także elegancją. To właśnie wobec tego jest tak chętnie wybierana, jako dekoracja ścian w salonie.

Fototapety z całą pewnością są bardzo prostym sposobem na nadanie pomieszczeniu wyjątkowego klimatu. Starczy wejść na odpowiednią internetową stronę a w dalszej kolejności wybrać najlepszy widok. Następnie należy wskazać własne wymiary i wybrać opcję: kolor, odcienie szarości bądź sepia. Wszystkie tego typu opcje powodują, że nawet ten sam wzór wygląda zupełnie inaczej w domu danego nabywcy. Bowiem to on sam decyduje o rozmiarze i barwie.


Warto wobec tego ozdabiać puste ścianki oryginalną fototapetą, która nada mieszkaniu postępowego oraz nadzwyczajnego charakteru.
17-07-28 11:44:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.