Chwila wytchnienia w wonnej kąpieli po ciężkim dniu

Na leżąco, z zapachem pobudzających zmysły olejków czy może na stojąco i bez zbędnych „ceremonii”? Któż z nas nie zastanawiał się: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna w żaden sposób nas nie ogranicza i nie skazuje wyłącznie na długie wylegiwanie się w pianie. Na rynku znajdziemy kilka godnych uwagi propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Posiadają szklany parawan, umożliwiający korzystanie z natrysku. Jeżeli jednak jesteśmy zwolennikami długich kąpieli czy też prysznic (hiperłącze do strony) już posiadamy – możemy wybierać spośród wielu rodzajów wanien dostępnych na rynku. Daje się zauważyć, iż od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw. domowe spa. Nie jest to już domena salonów kosmetycznych i drogich hoteli. Inwestując w wannę z hydromasażem, z własnego spa będziemy mogli korzystać każdego dnia. Wanna z hydromasażem - dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem - wpływa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, wycisza i regeneruje. Przed kupnem wanny niech naszą uwagę przykują istotne parametry, czyli: wielkość, moc pompy, rodzaj sterowania i rodzaj dezynfekcji.
wanna
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform


Więcej artykułów

Jakie meble będą najlepsze do twojej łazienki?

dekoracji
Napisał: FRANC GARDINER
Na podstawie danych z: FRANC GARDINER
Kupno nowego lokum to bardzo miły czas w życiu każdego osobnika. Określamy lokalizacje, rozmieszczenie pokoi, ich wielkość a także ilość. Lecz wymaga to każdego również sporego nakładu pracy a także środków. Gdyż nieruchomości do najtańszych nie należą, potrzebujemy wziąć pożyczkę na zakup, poza tym należy także jakoś zaaranżować nowe mieszkanie. Salon a także kuchnia to miejsca, którym poświęcamy sporo zachodu, gdyż to tam spędzamy ogrom godzin. Lecz również ważne jest odpowiednie zaaranżowanie naszej łazienki.


Dziś, coraz częściej spotykamy wanny wolno stojące, które zjawiskowo prezentują się nie tylko w dużych łazienkach. Gdy jednak wolimy sprawdzone rozwiązania z wanną pod zabudowę, możemy eksperymentować z materiałami. Najbardziej powszechną metodą na obudowanie wanny jest zamontowanie gotowego panela osłonowego - . Obudowy wanien możemy dokupić do większości modeli wanien, w identycznym odcieniu co wanna. W razie awarii instalacji łatwo można go zdemontować, co jest dobrą stroną tego projektu.


Nareszcie łazienka awansowała do roli jednego z ważniejszych pomieszczeń w domu. Zaskoczyć potrafi zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już topornym wyglądem i gabarytami - o podgrzewanu wody. Ich producenci znaleźli równowagę między niewielkim wymiarem, wydajnością energetyczną, a designem. Albowiem estetyka w pokoju kąpielowym jest równie ważna jak komfort.
18-06-22 10:26:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.