Chwila wytchnienia w wonnej kąpieli po ciężkim dniu

Na leżąco, z zapachem pobudzających zmysły olejków czy może na stojąco i bez zbędnych „ceremonii”? Któż z nas nie zastanawiał się: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna w żaden sposób nas nie ogranicza i nie skazuje wyłącznie na długie wylegiwanie się w pianie. Na rynku znajdziemy kilka godnych uwagi propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Posiadają szklany parawan, umożliwiający korzystanie z natrysku. Jeżeli jednak jesteśmy zwolennikami długich kąpieli czy też prysznic (hiperłącze do strony) już posiadamy – możemy wybierać spośród wielu rodzajów wanien dostępnych na rynku. Daje się zauważyć, iż od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw. domowe spa. Nie jest to już domena salonów kosmetycznych i drogich hoteli. Inwestując w wannę z hydromasażem, z własnego spa będziemy mogli korzystać każdego dnia. Wanna z hydromasażem - dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem - wpływa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, wycisza i regeneruje. Przed kupnem wanny niech naszą uwagę przykują istotne parametry, czyli: wielkość, moc pompy, rodzaj sterowania i rodzaj dezynfekcji.
wanna
Napisał: Aquaform
Na podstawie danych z: Aquaform


Więcej artykułów

Koniec z szorowaniem brodzika

system odwodnień
Napisał: TECE
Kamień, rdza i zacieki prędzej czy później pojawiają się w każdej łazience. Niestety, walka z nimi za pomocą detergentów jest często mało skuteczna.


Dziś, coraz częściej spotykamy wanny wolno stojące, które zjawiskowo prezentują się nie tylko w dużych łazienkach. Gdy jednak wolimy sprawdzone rozwiązania z wanną pod zabudowę, możemy eksperymentować z materiałami. Najbardziej powszechną metodą na obudowanie wanny jest zamontowanie gotowego panela osłonowego - . Obudowy wanien możemy dokupić do większości modeli wanien, w identycznym odcieniu co wanna. W razie awarii instalacji łatwo można go zdemontować, co jest dobrą stroną tego projektu.


Nareszcie łazienka awansowała do roli jednego z ważniejszych pomieszczeń w domu. Zaskoczyć potrafi zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już topornym wyglądem i gabarytami - o podgrzewanu wody. Ich producenci znaleźli równowagę między niewielkim wymiarem, wydajnością energetyczną, a designem. Albowiem estetyka w pokoju kąpielowym jest równie ważna jak komfort.
18-06-22 10:26:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.