W jaki sposób wyposażyć niedużą toaletę?

Aranżacja niewielkiej toalety w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być dużym wyzwaniem. Jest wiele strategii, przy zastosowaniu których mała umywalnia będzie sprawiać odczucie obszernej a zarazem nie zabraknie w niej koniecznego wyposażenia.
wanna w łazience
Napisał: RAVAK
Na podstawie danych z: RAVAK
Dwa w jednym - wanna plus natrysk. Doskonała opcja, gdy nie możemy sobie pozwolić na wygospodarowanie miejsca dla dwu umywalni w mieszkaniu, a chcemy mieć i jedno i drugie. Dzięki temu podejściu, w jednej małej łazience mamy do dyspozycji rozmaite możliwości kąpieli zostawiając przy tym dostatecznie wiele miejsca dla pozostałego wyposażenia. Obecnie na rynku dostępne są różne rodzaje wanien prysznicowych, i na pewno do każdego rodzaju toalety odnajdziemy coś odpowiedniego. Zależnie od układu naszej łazienki trzeba dopasować właściwy brodzik Sanplast. Kliknij tutaj: polecane brodziki Sanplast. O ile nasza umywalnia ma kształt prostokąta, stosowny będzie brodzik prostokątny.

Druga kwestia to odpowiednie meble łazienkowe. Nie może być ich zbyt dużo, lecz tyle aby schować koniecznie drobiazgi. Im mniej kosmetyków oraz drobnych obiektów na widoku, tym umywalnia bardziej obszerna oraz uporządkowana. Idealnym podejściem jest np. umieszczenie przestronnych szuflad na kosmetyki, grzebienie oraz suszarkę wprost pod umywalką. Trafionym projektem będzie również "niezauważalna" szafka za zwierciadłem bądź szafeczka nad zabudową stelaża WC. Powstały w ten sposób schowek na ścierki czy papier toaletowy (więcej na stronie) można sprytnie zamaskować, obudowując stelaż podtynkowy WC podobnym materiałem, z jakiego zrobione zostały fronty szafek. Fototapety a także lustra pomogą w wizualnym powiększeniu powierzchni, podobnie jak zimne barwy na ścianach i chłodne oświetlenie, które sprawią, iż łazienka będzie wydawać się czystsza a także większa.

Więcej artykułów

interesujące aranżacje pokojów w mieszkaniu

łazienka z toaletą
Napisał: Brian Kelley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W obecnych czasach pojawiają się, co chwila nowe projekty, bo kreatywność projektantów wydaje się nie mieć granic. Każdy chciałby urządzić własny dom zgodnie ze swoimi pragnieniami i marzeniami. Aranżacje wnętrz Wrocław to uplanowanie mieszkania w taki sposób żeby wnętrze było piękne i efektywne. Wyposażanie wnętrza podobnie jak w nowo wybudowanym, jak i odnawianym domu to bardzo odpowiedzialne zajęcie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.