Fajny sposób na ścianę - kilka tipów

Kiedy malujemy ściany w mieszkaniu raczej nie bawimy się w jakieś upiększenia, bo już samo pomalowanie ścian wydaje się wystarczające. Jednak z czasem, kiedy wszystko już zorganizujemy zaczynamy myśleć, czy może wnętrze naszego mieszkania jest zbyt minimalistyczne i może warto było je jakoś ożywić.
Kiedy indziej może wydawać się nam, że w naszym bardzo żywym mieszkaniu przydałaby się jakaś kolejna dekoracja ściany. A z czym wiąże się dekorowanie ścian?


Więcej artykułów

Malowanie szablonowe

malowanie
Napisał: JW - Beckers, TBD SA
Myślę, że jedną z najgorszych rzeczy, jaka może się przytrafić jest znudzenie wyglądem własnego mieszkania. Jednak zazwyczaj wprowadzanie zmian odstrasza jako kłopotliwe i kosztowne. Tymczasem proste rozwiązania bywają najlepsze. Nie chodzi mi tutaj o banalną zmianę koloru zasłony, czy kapy na sofie. Chciałabym zaproponować coś innego, co ponownie zaczyna być modne - choć w różnych odmianach znane jest już od lat - mianowicie szablony.


Fototapety nowoczesne
Napisał: art.widi.pl
Na podstawie danych z: art.widi.pl
Tu mamy ogromną dowolność. Sporo osób wybiera naklejki ścienne, które potrafią w niesamowity sposób odczarować wnętrze, a są też osoby, które dekorują ściany niezliczoną ilością ramek z fotografiami. Inne osoby stawiają na fototapety robione na zamówienie, co też jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Wszystko zależy od fantazji domowników. Część osób może wybrać jakieś ciekawe napisy na ściany, bo to ostatnio niesamowicie popularny trend.

Możemy też wybrać jakąś fajną fakturę ściany. Wtedy jednak najlepiej iść do sklepu, który sprzedaje materiały budowlane i tam poznać możliwości, jakie oferuje nam dzisiejsza technologia budowlana. Kto wie, może okaże się, że chcielibyśmy żeby któraś ściana w pokoju gościnnym była zupełnie inna, albo postawimy na to, by urozmaicić ścianę w sypialni. Musimy tylko poznać wszystkie możliwości, jakie oferuje nam dzisiejszy rynek.

Okna to nie jedynie zasłony, czy firany zobacz naszą propozycję http://www.alena-firany.pl/

Oczywiście w oknach naszych mieszkań nadal wieszamy zasłony i firany, jednak nie są to zwykłe standardowe produkty. Obecnie wszystko, co kupujemy do mieszkania, powinno być spójne. To daje możliwość na zaaranżowanie ciekawego i fajnego wnętrza. Z tego powodu dekoracja okna - przeniesiony tutaj - wydaje się też bardzo istotna. Na szczęście dotarło do nas, że diabeł to szczegóły.

Zasłony
Napisał: Ben30
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z tego powodu firany są w fajny sposób marszczone, a zasłony, które mają za zadanie przyciemniać pokoje, są w rozmaite wzory. Osoby tworzące ozdoby do okien, to osoby, które są pełne pasji. Można postawić jakieś ciekawe rolety lub znaleźć jakąś intrygującą tkaninę i zrobić z niej zasłony do swojej sypialni lub do salonu. Najistotniejsze, żeby nie zapominać, żeby ozdoby do okien stawły się częścią tego, co dzieje się w konkretnym pomieszczeniu. Tak, więc , gdy kupujemy ozdoby do okien weźmy pod rozwagę, to w jakim klimacie aranżowaliśmy cały pokój.
18-04-25 07:09:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.