Jakie korzyści nam daje oświetlenie LED?

Tradycyjne żarówki zaczynają stopniowo uciekać do lamusa. Sklepowe regały zawalane są świetlówkami energooszczędnymi, halogenami, a niedawno także oświetleniem typu LED. Te współczesne źródła światła cechują się bardzo niskim zużyciem energii.
Max-led.pl
Napisał: Max-led.pl
Na podstawie danych z: Max-led.pl
Jest ona nowoczesnym źródłem światła, z którym napotykamy się nie od dziś. Już wiele lat temu światełka w aparatach elektronicznych wykonywane były z zużyciem diod LED. Jednakże światełka w odcieniu czerwonym, żółtym, zielonym lub [ekologiczna oczyszczalnia przydomowa] nawet niebieskim nie były możliwe do zwykłego oświetlenia mieszkania czy biura.

Rozwój technologiczny zezwolił na wytwórczość niedrogich żarówek LED MR 16, świecących w kolorze białym. W sklepach już dzisiaj wypatrzymy różne oświetlenie LED-owe. Od sprężystych wodoodpornych węży oświetleniowych, poprzez żarówki podmieniające tradycyjne modele z drobnym i większym gwintem, również doświetlanie halogenowe, aż po wysokowydajne lampy stosowane w oświetleniu ulic.

Więcej artykułów

Telebimy nowoczesnym rodzajem reklamy.

telebim reklama
Na podstawie danych z: www.medas-media.com.pl
Współcześnie forma takiej promocji staje się coraz bardziej znana i korzystna. Telebimy led są współczesnym i niezmiernie efektywnym rodzajem promocji. Reklama na telebimie jest fenomenalną formą reklamy zdecydowanie doskonalszą aniżeli przeciętne, zwykłe billboardy.


Wielka popularność tego nowoczesnego oświetlenia bierze się z faktu, że pozwala ono uratować aż 90 procent energii w porównaniu z klasycznym światłem żarowym. Najświeższy krzyk popularności w oświetleniu, to źródła światła typu LED. Zbudowane z mikrych diod nie świecą tak jasno, jak latarnia nadmorska, z sukcesem wystarczą jednakże do użytków domowych.

Taśmy kolorowe ledowe
Napisał: unbekannt270
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nowością na rynku są źródła światła typu LED. Bardzo skoncentrowane światło emitowane przez żarówki LED nr 16, nadaje się teoretycznie bardziej do oświetlenia punktowego, podobnie jak modne halogeny. Twórcy radzą sobie jednakże z tym zakresem, montując dużo diod w każdej żarówce pod wielorakim kątem. Żarówki ledowe MR16 idealnie zamienią poprzednie żarówki halogenowe, bez przymusu wymiany samej oprawki. Mogą one pracować pod naprężeniem 12V jak i 230V. Dzięki własnej mocy np. 3,5W, zdołamy zacząć oszczędzać już od pierwszych chwil po wymianie starego halogenu o mocy np. 25W.

Oświetlenie diodowe ma teraz nadzwyczaj uniwersalne przeznaczenia.

Poszukujesz szczegółowych wiadomości, by poszerzyć swą wiedzę na ów temat? Zachęcamy do następnego wpisu. Znajdziesz go na portalu (https://www.ninz-polska.pl/drzwi-stalowe-wewnetrzne/) pod linkiem.

Zacząwszy od profesjonalnych układów oświetlenia przedmiotów, poprzez olśnienia i ozdobę środków, okazów, aż do latarek i tablic reklamowych.
21-04-30 07:43:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.