Modne wyposażenie i akcesoria mające wzięcie w 2015 roku

Zima już poszła w zapomnienie, a więc aktualnie pośpiesznymi krokami nadciąga okres wiosenno-letni. A wspólnie z nim okres remontowy. Masa ludzi właśnie ten okres wybiera na przeprowadzenie swoich - mniej lub bardziej zaawansowanych - prac remontowych.
pokój dziecka
Napisał: amy gizienski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o trendy wnętrzach domków, projektanci zarzucili rynek całą masą pomysłów dotyczących modnych w aktualnym sezonie kolorów, wystroju pomieszczeń i różnych dodatków oraz wykończeń. W aktualnym sezonie wyraźnie panuje pięć barw, jeżeli chodzi o barwę ścian: biel, szarość, intensywny jasny niebieski, oliwkowy i marsala. Biel, choć przez wiele lat z roku na rok traciła coraz mocniej na wzięciu, w tym roku odbiła się od dna i ponownie stała się modna. W połączeniu z krzykliwą barwą mebli - na przykład ręcznie robionych mebli Artisan - dodatków i wykończeń to przepis na cudowne wnętrze.

Więcej artykułów

Jadalnia z obrazka

stół
Napisał: Erich Ferdinand
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gdyby przeprowadzić wywiad wśród sąsiadów i zapytać o ulubione pomieszczenie w mieszkaniu, bez wątpienia duża część postawiłaby na kuchnię. Nie da się ukryć, że dokładnie to miejsce jest swoistym sercem naszego domu. To w kuchni przyrządzamy posiłki, które później z całą rodziną spożywamy przy wspólnym stole. To tu najczęściej dochodzi do kluczowych rozmów pomiędzy rodzicem, a pociechą. Także w kuchni zwykle gospodynie spędzają wolne chwile z przyjaciółkami przy filiżance świeżo zaparzonej herbaty. Nie wyobrażamy sobie mieszkania bez tego pomieszczenia.


jeżeli chodzi o szarość, najbardziej popularny jest jego odmiana w barwie betonu, co niejako idzie w parze z nieustannie rosnącą wziętością surowych, loftowych mieszkań. Dyskutując o niebieskim to odcień, która przywodzi na myśl lazur czystych wód morskich lub czyste letnie niebo niezaprzeczalnie podbija rynek. Przez projektantów wnętrz kolor ten zalecany jest głównie do ścian w sypialni. Kolor ten sprawdzi się równie dobrze w kuchni, choć szczerze mówiąc - jest adekwatna do dowolnego pokoju. Marsala przyszła z wybiegów mody odzieżowej i też postanowiła zagościć na ścianach.

Pokój
Napisał: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ściany w jej kolorze najzmyślniej odszukają się w pomieszczeniu salonowym. Ostatnim modnym kolorem jest oliwkowy - barwa niewidoczna do tej pory w trendach wnętrzarskich. Do lamusa zaś idzie wzięty przez wiele lat fioletowy, a także żółty, pomarańczowy oraz róż. Odchodząc od kolorystyki - co z meblami i dodatkami? Moda zadbała i o nie. W aktualnym sezonie popularne są artystycznie wykonane meble z drewna - zajmuje się tym chociażby Artisan - wejdź po szczegóły (wejdź po szczegóły), który słynie z ręcznej obróbki drewna cenionej ostatnio za szczerze ładny dizajn. Popularna jest też miedź - pod postacią dizajnerskiego akcesorium i wykończeń. Także nogi od sof, stołów i krzesełek są lepiej widziane, kiedy są pokryte miedzią.
17-07-28 13:40:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.