Warte uwagi pomysły na umeblowanie naszego przedpokoju

Pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzimy w czasie wizyty u krewnych czy przyjaciół, to przedpokój. Niewielkie pomieszczenie jest łącznikiem całego mieszkania. Jak dobrze je zaaranżować?
W zależności od tego, jak rozplanowana jest przestrzeń przedpokoju możemy wnętrze urządzić na kilka sposobów.

schody
Napisał: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich jest zabudowanie jednej ze ścian szafą wnękową z przesuwanymi drzwiami. Odpada nam wtedy problem trzymania obuwia i kurtek, a szafa może również być dobre miejsce na inne części odzieży, dzięki czemu nie będziemy musieli zakupić szafę do salonu. Gdy w drzwi szafy wstawimy lustra, nawet niewielki korytarz będzie wyglądał na znacznie większy. Pozostaje nam jedynie postawić taboret, albo niewielką pufę na którą przycupniemy zmienić obuwie i stojak na parasole. Wystarczy pomysł na przedpokój, a nasz pobyt w domu stanie się jeszcze lepsze.

przedpokój
Napisał: Peter Alfred Hess
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zdarza się że jednak mamy większym mieszkaniem, w którym jest przestronny korytarz. Mamy wtedy także większe opcje przy jego aranżacji. Załóżmy, że dysponujemy przestrzenią kwadratową z małą wnęką, którą zakryjemy niewielką szafą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/sekretarzyki-m-5.html) wnękową. Wszystkie dodatki do wnętrza utrzymujemy w tym samym stylu – łatwe w utrzymaniu czystości są meble ze stali nierdzewnej. Często są ukształtowane w niebanalne kształty. Jeden z kątów pomieszczenia przeznaczamy na stojak na parasole, obok stawiamy szafkę na buty (w tym samym stylu), gdzie wieszamy wieszak na kurtki gości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.