Warte uwagi pomysły na umeblowanie naszego przedpokoju

Pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzimy w czasie wizyty u krewnych czy przyjaciół, to przedpokój. Niewielkie pomieszczenie jest łącznikiem całego mieszkania. Jak dobrze je zaaranżować?
W zależności od tego, jak rozplanowana jest przestrzeń przedpokoju możemy wnętrze urządzić na kilka sposobów.

schody
Napisał: Bill Wilson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich jest zabudowanie jednej ze ścian szafą wnękową z przesuwanymi drzwiami. Odpada nam wtedy problem trzymania obuwia i kurtek, a szafa może również być dobre miejsce na inne części odzieży, dzięki czemu nie będziemy musieli zakupić szafę do salonu. Gdy w drzwi szafy wstawimy lustra, nawet niewielki korytarz będzie wyglądał na znacznie większy. Pozostaje nam jedynie postawić taboret, albo niewielką pufę na którą przycupniemy zmienić obuwie i stojak na parasole. Wystarczy pomysł na przedpokój, a nasz pobyt w domu stanie się jeszcze lepsze.

przedpokój
Napisał: Peter Alfred Hess
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zdarza się że jednak mamy większym mieszkaniem, w którym jest przestronny korytarz. Mamy wtedy także większe opcje przy jego aranżacji. Załóżmy, że dysponujemy przestrzenią kwadratową z małą wnęką, którą zakryjemy niewielką szafą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/sekretarzyki-m-5.html) wnękową. Wszystkie dodatki do wnętrza utrzymujemy w tym samym stylu – łatwe w utrzymaniu czystości są meble ze stali nierdzewnej. Często są ukształtowane w niebanalne kształty. Jeden z kątów pomieszczenia przeznaczamy na stojak na parasole, obok stawiamy szafkę na buty (w tym samym stylu), gdzie wieszamy wieszak na kurtki gości.

Możemy także stawiać na różne stylistyki wystroju wnętrz. Wszystko zależnie od naszego upodobań. Najmodniejsze trendy to styl skandynawski, prowansalski czy modern. Jednakże pamiętać trzeba, że podstawowe sprzęty pozostają takie same. Zajrzyjmy w głąb naszej duszy, tego co nam w niej gra… Później wystarczą odpowiednie zakupy. Czas działać!
18-05-06 07:10:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.