Wykreuj niepowtarzalny klimat w swoim domu

Kochasz włóczyć się po świecie i robisz stale dużo zdjęć, a potem długo przypominasz sobie momenty, gdy chodziłeś przykładowo magicznymi zaułkami Porto.


fototapeta uliczka
Napisał: Lars Sinda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


A co gdy miałbyś szansę mieć nastrój tej szczególnej, błyszczącej światełkami ulicy, z charakterystycznym mediolańskim tramwajem, nadjeżdżającym zza zaułka, w swoim pokoju? Nic prostszego, cyknąłeś zapewne to ujęcie i posiadasz je w folderze, na swoim komputerze, lecz coraz mniej do niego wpadasz.


Więcej artykułów

Skuteczny sposób na wykreowanie osobliwego wyglądu rozmaitych wnętrz

wezgłowia pikowane
Napisał: Herry Lawford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Osoby, które zajmują się budowaniem nowych domów chcą, żeby wnętrza poszczególnych pomieszczeń były w praktyce gustownie zaaranżowane. Pomagają w tym wezgłowia pikowane oraz obicia pikowane czy ławeczki chesterfield. Takiego typu elementy wykończeniowe łóżek sypialnych i meble wchodzące w skład salonów gościnnych są czasami umieszczane także w drogich pokojach hotelowych, z kolei obicia pikowane mogą być zamieszczane również przy barach, dzięki czemu z miejsca rzucają się w oczy po wejściu do danego lokalu.


Wykorzystaj swoje oryginalne zdjęcia z wycieczek i stwórz w twoim miejscu, obraz, przy którym będziesz mógł się zrelaksować i tak jak w uroczej Barcelonie, wychylić kawę, na rogu ciasnej ulicy, z torami tramwajowymi. Wyszukaj szybko dopasowane ujęcie i zaklep tapetę ze zdjęcia stworzonego przez ciebie. Współczesna technologia pozwala na stworzenie rewelacyjnej jakości i odporności. Wystarczy jedynie, że pomyślisz, jaki ma mieć twoja osobliwa fototapeta uliczka i przekażesz instrukcje wraz z ujęciem. Scenografowie wnętrz zwykle zaznaczają, że fototapeta (serwis www) może wytworzyć niesamowity szczegół, choćby w nietypowym miejscu domu. Niech choćby fototapeta uliczka przyklejona nad stołem kuchennym przynosi ci radość gdy przygotowujesz posiłek.


A może wagonik przywita was w przedpokoju, a kamienica zamiast okienka będzie posiadać zwierciadło, jakie na nim przykleisz.


Uruchom w sobie kreatywność i pokaż na światło dzienne retrospekcje z podróży.
19-03-09 07:48:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.