Wykreuj niepowtarzalny klimat w swoim domu

Kochasz włóczyć się po świecie i robisz stale dużo zdjęć, a potem długo przypominasz sobie momenty, gdy chodziłeś przykładowo magicznymi zaułkami Porto.


fototapeta uliczka
Napisał: Lars Sinda
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


A co gdy miałbyś szansę mieć nastrój tej szczególnej, błyszczącej światełkami ulicy, z charakterystycznym mediolańskim tramwajem, nadjeżdżającym zza zaułka, w swoim pokoju? Nic prostszego, cyknąłeś zapewne to ujęcie i posiadasz je w folderze, na swoim komputerze, lecz coraz mniej do niego wpadasz.


Wykorzystaj swoje oryginalne zdjęcia z wycieczek i stwórz w twoim miejscu, obraz, przy którym będziesz mógł się zrelaksować i tak jak w uroczej Barcelonie, wychylić kawę, na rogu ciasnej ulicy, z torami tramwajowymi. Wyszukaj szybko dopasowane ujęcie i zaklep tapetę ze zdjęcia stworzonego przez ciebie. Współczesna technologia pozwala na stworzenie rewelacyjnej jakości i odporności. Wystarczy jedynie, że pomyślisz, jaki ma mieć twoja osobliwa fototapeta uliczka i przekażesz instrukcje wraz z ujęciem. Scenografowie wnętrz zwykle zaznaczają, że fototapeta (serwis www) może wytworzyć niesamowity szczegół, choćby w nietypowym miejscu domu. Niech choćby fototapeta (zobacz nasze inspiracje) uliczka przyklejona nad stołem kuchennym przynosi ci radość gdy przygotowujesz posiłek.


Więcej artykułów

Skuteczny sposób na wykreowanie osobliwego wyglądu rozmaitych wnętrz

wezgłowia pikowane
Napisał: Herry Lawford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Osoby, które zajmują się budowaniem nowych domów chcą, żeby wnętrza poszczególnych pomieszczeń były w praktyce gustownie zaaranżowane. Pomagają w tym wezgłowia pikowane oraz obicia pikowane czy ławeczki chesterfield. Takiego typu elementy wykończeniowe łóżek sypialnych i meble wchodzące w skład salonów gościnnych są czasami umieszczane także w drogich pokojach hotelowych, z kolei obicia pikowane mogą być zamieszczane również przy barach, dzięki czemu z miejsca rzucają się w oczy po wejściu do danego lokalu.


A może wagonik przywita was w przedpokoju, a kamienica zamiast okienka będzie posiadać zwierciadło, jakie na nim przykleisz.


Uruchom w sobie kreatywność i pokaż na światło dzienne retrospekcje z podróży.
18-09-01 07:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.