Jakiego rodzaju sprzęty przydadzą się w minimalistycznym pomieszczeniu?

Aktualnie coraz bardziej powszechny we wnętrzach, staje się minimalizm. Cenimy delikatne i nie mnogie w sprzęty pokoje. Ważnym detalem stają się więc meble, które powinny być najlepiej stonowane, ale również uniwersalne.


Idąc za sensownością minimalizmu, w sprzedaży, dostrzeżemy aktualnie najróżniejsze wzory sprzętów, jakie możemy dostosować do naszego fasonu.


lampy wiszące
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux


Zobaczmy przykładowo zamysł elmar meble są w nienarzucających się barwach, zaprojektowane bardzo naturalnie, ale równocześnie gustownie, z nie dyskretnymi szufladami. Te sprzętyregały dokładnie sprawdzą się w pomieszczeniu, gdzie chcemy, aby sprzęty nam sprzyjały, a nie nas uzależniały.


Mieszkanie minimalistyczne lubi szafy, które mają raczej jednolite powierzchnie, a elmar meble (maxliving.pl/) są zaprojektowane bez zbywających dekoracji, chociaż za to z użytkowymi detalami, takimi jak skrytki, zamykane na drzwiczki półki, czy nie rzucające się, a raczej stwarzające naturalność do salonu, regały. A może ciekawią cię stylowe i proste taborety, zawierające drewno z miękką poduszką? Wiadomo, że w minimalistycznym wnętrzu na dostrzeżenie zasługują też niskie, jednobarwne, drewniane ławy.


Więcej artykułów

Jak sprawić, żeby odkurzacz mógł być wykorzystywany jako odświeżacz za ok. 1 zł?

biokominki
Napisał:  Eurotherm
Na podstawie danych z:  Eurotherm
Wszyscy lubimy przebywać w schludnych i pachnących świeżością mieszkaniach. Często to właśnie po aromacie oceniamy, czy też konkretne miejsce jest tym, w którym pragniemy przebywać.


Jeśli z kolei czujemy jakikolwiek nieprzyjemny dla nosa zapach, a rzecz dotyczy naszego domu, od razu pragniemy tam posprzątać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.