Zasilacz ledowy i świetlówki LED gu10

Żarówki LED to jedne z niezwykle energooszczędnych źródeł oświetlenia. Największą ich wartością jest długoletnia żywotność. Żarówki ledowe to ogromne zróżnicowanie doboru jeżeli idzie o rodzaj trzonka, barwę oświetlenia, kąt świecenia, również moc świetlną. Dorównują standardowym żarówkom żarnikowym pod względem strumienia świetlnego jak i również temperatury barwowej. Dzięki użyciu żarówek ledowych jesteśmy w stanie zniżyć pobór mocy do 85-90% względem standardowych żarówek. W zalewie produktów rozmaitego rodzaju światła LED powinno się przed dokonaniem zakupu zastanowić się które źródło oświetlenia LED będzie najodpowiedniejsze do oświetlenia naszego budynku.


Żarówki LED GU10 to żarówki najczęściej używane w oprawach oświetleniowych punktowych, oraz stropach podwieszanych. Oznaczenie GU10 charakteryzuje rozstaw nóżek trzonka.

Jeżeli masz zamiar wiedzieć dużo na ten temat, to zajrzyj na naszą kolejną stronę oraz dowiedz się również (http://pademeble.pl/37-lozka) czegoś interesującego o tym wpisie.

Stosowane są zazwyczaj w gospodarstwach domowych, biurach, budynkach użyteczności publicznej. Norma GU10 przystosowany jest do pracy na napięciu 230V AC. Żarówki led gu10 - zapoznaj się z ofertą firmy Softled - nadające się do współpracy z ściemniaczami są droższe od tych samych typów do pracy podstawowej, dlatego że ich rozkład elektroniczny jest w wyższym stopniu powiększony i wymyślny.
żarówka led
Napisał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Równie atrakcyjne jak żarówki, są taśmy LED. Są giętkie, posiadają bardzo małe gabaryty, nie wydzielają ciepła, nie przepalają się, są wodoszczelne, posiadają różne odcienie światła. Taśma LED nie jest zasilana wprost z sieci. Należy zastosować zasilacz led, w zależności od rodzaju spożytkowanych diod, również długości taśmy. Zasilacz może posiadać wyższą moc aniżeli taśma, a nawet musi. Natomiast im większy zasilacz, tym większe ma rozmiary.

Diody elektroluminescencyjne są nadzwyczaj trwałe, mogą świecić nawet przez 40 tys. godzin. W porównaniu z odmiennymi energooszczędnymi źródłami oświetlenia są również znacznie bardziej wytrzymałe na częste włączania i wyłączania, oraz wahania napięcia. Nie emitują promieniowania UV, także podczerwonego - korzystaj z energooszczędnych żarówek . Sposobność zestawiania różnych odcieni światła, łącznie z aktywną zmianą barw oświetlenia, proste wbudowywanie w umeblowanie i inne detale budowlane to dodatkowe atuty technologii LED.
21-12-11 07:27:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.