Jaką szafę warto wybrać, aby spełniała swoje zadania w sypialni? Szybki poradnik

Jeżeli poszukujesz akurat szafy do swojego nowego domu, niewątpliwie doskonale trafiłeś - podpowiemy Ci dzisiaj, jak kupić szafę idealną.
Nie jest to wcale zadanie łatwe, zatem powinieneś być nam wdzięczny, że wykonaliśmy część pracy za Ciebie i sprawdziliśmy, co na rynku jest najbardziej godnego uwagi.
To w zasadzie podstawowa zasada dotycząca wyboru szafy do sypialni - jeśli nie chcesz zajmować zbyt wielkiej ilości miejsca w sypialni, z pewnością najlepsza będzie szafa 150 cm. Zwykle sypialnie w blokach nie są zbyt wielkie i mierzą koło piętnastu metrów kwadratowych, zatem zajmowanie kolejnej przestrzeni szafą raczej nie jest za rozsądne. Dlatego właśnie powinieneś zwracać między innymi uwagę na to, jak pojemna jest szafa - link tu... - i w jaki dokładnie sposób rozwiązano przechowywanie wewnątrz niej ubrań. System półek czy drążków jest oczywiście jedną z najbardziej ważnych rzeczy.


paleta kolorów
Napisał: Sigma Coatings
Na podstawie danych z: www.sigmacoatings.com.pl


Co jeszcze powinna mieć szafa idealna?


Szafa w sypialni zwykle ma również jedne z drzwi przeszklone. Jest to doskonałe rozwiązanie, które przede wszystkim pozwala oszczędzić miejsce, które w innym wypadku musiałbyś przeznaczyć na zamontowanie dodatkowego lustra, a równocześnie pozwala powiększyć optycznie przestrzeń. Jest to rewelacyjne rozwiązanie szczególnie do mniejszych pomieszczeń - na szczęście obecnie praktycznie każda szafa 150 cm ma swoje jedne z drzwi lustrzane.


Na omówione wyżej kwestie powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę przy wyborze szafy.
Jeżeli jakaś Ci się spodoba, pamiętaj, że w większości wypadków możesz zamówić ją w różnych wersjach kolorystycznych, więc na pewno będzie pasować do wnętrza.
18-06-19 21:22:50
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.