Patelnia typu indukcyjnego - a więc, co w rzeczywistości dobrze bywa na ten temat mieć pojęcie

Kuchenki typu indukcyjnego istnieją na ryneczku polskim już od konkretnych kilku latek, stając się coraz bardziej popularnym produktem kuchennym. Tego typu kuchenka posiada wiele zalet, w szczególności: w ogóle się nie nagrzewa, bardzo prosto utrzymać ją czystą, taka kuchenka zużywa sporo bardziej małego prądu, dzięki czemu bywa bardzo ekonomiczna.


fotele obrotowe
Napisał: Dziedzic
Na podstawie danych z: http://echopr.pl/PRASA/fotel_obrotowy_active_firmy_dziedzic.jpg


Więcej artykułów

Fototapety ze zwierzętami oraz z wizerunkiem ulicy - czyli, przyroda w naszym domu na ścianie

kinkiety
Napisał: OKNOPLAST-Kraków
Na podstawie danych z: www.partnersi.com.pl
Pragniesz dodać własnemu pokojowi odrobinę egzotyki? Zastanów się nad zakupie fototapety wraz z jakimś dzikim zwierzątkiem albo dróżką w dżungli! A być może twoje dzieciątko darzy miłością pieski albo kotki, albo też innego rodzaju domowe zwierzątka? I taką fototapetę odnajdziesz pośród ogromnej kolekcji tego rodzaju tapet, dostępnych szczególnie wewnątrz sieci Internetowej! Nie napomykając już o tapetach wraz z uliczkami, czy dróżkami pędzącymi w stronę zachodzącego słoneczka, których wyraziste kolory sprawią, iż będziesz miał wrażenie, iż naprawdę czeka Ciebie podróż na jej koniec!


Przeciwko pozorom fototapety droga nie są tak rzadkie jakby się miało możliwość wydawać.


Jednak nawet najwspanialsze rzeczy mają wady, a tego rodzaju kuchenka ma jedną: Nie każde naczynie nadaje się do stosowania na nich. Z jakiego powodu? Spróbujemy na to odpowiedzieć!


Naczynia przeznaczona do używania indukcyjnego, w rzeczywistości muszą posiadać kilka charakterystycznych cech: są zmuszone mieć właściwości rodzaju magnetycznego (bywa to najbardziej ważna cecha), ich dno jest zmuszone być płaskie, naznaczone "kółeczkami" - garnuszki które nie nadają się na indukcję, zwykle mają na samym dnie prążki (dotyczy to garnuszków stworzonych z aluminium), warto też wspomnieć, iż jeżeli chodzi o naczynka stalowe, to zazwyczaj bywa na nich wytłoczony oznakowanie, mówiący o ich możliwości indykcyjnej. Zazwyczaj jest tak, iż na pudełkach naszego nowego zakupu, takim jak na przykład patelnia indukcyjna, znajduje się oznakowanie, który to świadczy o tym, iż owa patelnie przydaje się na tego typu sprzęt - czasem jednak jak to bywa, wytwórcy kłamią, dlatego za każdym razem dobrze jest zapytać się kogoś z obsługi sklepiku, aby podpowiedział nam, czy ten konkretny sprzęcik nadaje się, czy też może nie nadaje na naszą kuchenkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.