wykańczamy swoje mieszkanie - jak spowodować, aby niewielkie WC nabrało niezwykłego charakteru?

Wykończenie nowego mieszkania to z pewnością nie lada wyzwanie. Jeżeli już stajemy przed taką koniecznością, wówczas najmocniej skupiamy się głównie na salonie czy sypialni.


Co jednak z trochę mniejszymi i mniej modnymi pomieszczeniami jak przykładowo WC?


Styl wykańczania toalety


Więcej artykułów

Remontując łazienkę postawmy na sensowne meble do łazienki

łazienka, meble łazienkowe
Gdy aranżujemy mieszkanie powinniśmy nie zapominać, o tym jak ważne jest urządzenie każdego z pomieszczeń, tak, by mieszkanie wyglądało na sensowną całość. Nie powinno się tworzyć mieszkania, w którym każdy pokój okaże się zupełnie inny i będzie brakowało jakiegokolwiek punktu wspólnego.


życie
Napisał: lozka.net.pl
Na podstawie danych z: http://lozka.net.pl/


Jeżeli chcesz zachować spójny wygląd całego swojego mieszkania, wtedy toaleta swym stylem na pewno musi być dopasowana do reszty pomieszczeń. Jeżeli: sklep internetowy Alena-Firany na przykład zdecydujecie się na wykończenie mieszkania przy wykorzystywaniu elementów drewnianych, wówczas również w toalecie muszą znaleźć się tego typu dekoracje. Jeżeli mieszkanie jest generalnie utrzymane w jasnych barwach, wówczas toaleta bez wątpienia nie powinna być czarna. Zazwyczaj znakomicie prezentuje się toaleta dopasowana wystrojem do większej łazienki, a wręcz będąca jej miniaturą. Takie rozwiązanie praktycznie zawsze nieźle się sprawdzi i zachwyci niejednego gościa.


Podstawowa zasada - jak najmniej zbędnych gadżetów


Toaleta (strona tutaj) zwykle jest bardzo niewielkim pomieszczeniem więc z pewnością nie trzeba jej zaśmiecać niepotrzebnymi gadżetami lub ozdobami. Główną zasadą powinien być minimalizm - nawet jeżeli będzie Cię kusiło kawałek pustej przestrzeni, oczywiście musisz oprzeć się pokusie wstawienia tam przykładowo pralki lub wielkiego ozdobnego kwiatka.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.