wykańczamy swoje mieszkanie - jak spowodować, aby niewielkie WC nabrało niezwykłego charakteru?

Wykończenie nowego mieszkania to z pewnością nie lada wyzwanie. Jeżeli już stajemy przed taką koniecznością, wówczas najmocniej skupiamy się głównie na salonie czy sypialni.


Co jednak z trochę mniejszymi i mniej modnymi pomieszczeniami jak przykładowo WC?


Styl wykańczania toalety


Więcej artykułów

Eleganckie wnętrza wydają się być tym, o czym śni wiele osób, gdy zaczyna remont swego domu

ściany
Młode małżeństwa, gdy kupują swoje mieszkanie, pragną, aby wyglądało ono elegancko. Z tego powodu są w stanie nierzadko wydać dosyć spore środki finansowe, aby salon i pozostałe pomieszczenia prezentowały się doskonałe.


Przy remoncie mieszkania z reguły najbardziej skupiamy się na salonie.


życie
Napisał: lozka.net.pl
Na podstawie danych z: http://lozka.net.pl/


Jeżeli chcesz zachować spójny wygląd całego swojego mieszkania, wtedy toaleta swym stylem na pewno musi być dopasowana do reszty pomieszczeń. Jeżeli: sklep internetowy Alena-Firany na przykład zdecydujecie się na wykończenie mieszkania przy wykorzystywaniu elementów drewnianych, wówczas również w toalecie muszą znaleźć się tego typu dekoracje. Jeżeli mieszkanie jest generalnie utrzymane w jasnych barwach, wówczas toaleta bez wątpienia nie powinna być czarna. Zazwyczaj znakomicie prezentuje się toaleta dopasowana wystrojem do większej łazienki, a wręcz będąca jej miniaturą. Takie rozwiązanie praktycznie zawsze nieźle się sprawdzi i zachwyci niejednego gościa.


Podstawowa zasada - jak najmniej zbędnych gadżetów


Toaleta (strona tutaj) zwykle jest bardzo niewielkim pomieszczeniem więc z pewnością nie trzeba jej zaśmiecać niepotrzebnymi gadżetami lub ozdobami. Główną zasadą powinien być minimalizm - nawet jeżeli będzie Cię kusiło kawałek pustej przestrzeni, oczywiście musisz oprzeć się pokusie wstawienia tam przykładowo pralki lub wielkiego ozdobnego kwiatka.


Jeśli zastawisz toaletę niepotrzebnymi rzeczami, wówczas właściwie nigdy nie będziesz potrafiła pozbyć się z niej poczucia wszechogarniającego bałaganu. Minimalizm w tych przypadkach będzie najefektywniejszym rozwiązaniem.
18-01-19 07:31:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.