Kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w niejednym mieszkaniu - to centrum rodzinnego ciepła

Od czasów naszych babć najczęściej w polskich rodzinach jest tak, że kuchnia tętniła życiem. To tu wszyscy spotykali się na rodzinne posiłki. To tam sąsiadki, które wpadły na popołudniowe ploteczki, siedzą z nami pijąc herbatę i zajadając się ciastkiem.
To tu nasze przedszkolaki bawiły się i później robiły lekcje pod czujnym okiem matki, która jednocześnie pomagała w zadaniu i gotowała zupę.


apartamenty
Napisał: Phillip Pessar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


zabudowa kuchni
Napisał: Le Pukka concept store
Na podstawie danych z: Le Pukka concept store


kuchnia to centrum domowego ogniska. Wobec tego trzeba przyłożyć się do tego, żeby była funkcjonalna. Nawet wąską kuchnię możemy zaprojektować tak, że całość perfekcyjnie się zmieści, a my będziemy się czuć w niej przyjemnie. To nieprawda, że niewielkie kuchnie nie są ustawne. Mogą, tylko musimy je odpowiednio umeblować. Toteż potrzebna jest nam zabudowa kuchni, tak aby spożytkować każdy możliwy centymetr. To ważne, by nie trwonić miejsca, ale także, aby nie zastawiać kuchni do ostatniego milimetra, ponieważ wówczas będziemy się czuć tam mało komfortowo. Nasz designer musi poradzić nam gdzie powinny stać takie artykuły gospodarstwa domowego jak zmywarka lub kuchenka oraz gdzie umieścić zlewozmywak, żeby wszystko działało idealnie i abyśmy my miały miejsce do obierania oraz przygotowywania potraw. Zatem umeblowanie kuchni nie jest wcale taką łatwą kwestią. Powinnyśmy podumać o wielu rzeczach.
Dlatego należy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która naszą kuchnię zaprojektuje i wykona.


Nie zapominajmy, że zapewne w kuchni będziemy spędzać mnóstwo czasu. Musi być zatem rewelacyjna oraz wygodna.
17-12-05 15:34:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.