Jesienny okres w każdym jednym roku napawa Cię zniechęceniem - do wszystkiego

Doświadczona, że taki stan spotyka Cię każdego jednego roku o tej porze, próbujesz temu na czas zapobiegać. Jak? Bardzo różnie.


Początkowo, kiedy jesienną aurą dopadała Cię chandra, poprawiałaś sobie humor zakupami.


Sprzątanie obiektu
Napisał: Matthias Ripp
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Lustra dekoracyjne - czy w rzeczywistości bywają aż takie drogie?

fotel
Na podstawie danych z: pixabay
Jeżeli dobrze się zastanowić, każdy z nas samych lubi albo nie umie sobie wyobrazić, aby w jego własnym domu nie było w ogóle żadnego lustra. Jest to to w rzeczywistości niezbędnik każdej kobiety.


komody do salonu


Zawsze działało to na Ciebie dobrze, więc nieduże zakupy - obuwie czy sukienka, dodawały Ci energii. Od kilku lat z jesiennym zniechęceniem walczysz troszkę inaczej - nie zakupujesz już nic osobistego, lecz do mieszkania. Zabiegasz o to, by przez ten nielubiany okres u Ciebie w mieszkaniu było bardzo przytulnie. W zeszłym roku od nowa urządzałaś sypialnię, w tym roku padła kolej na salon. Co tym razem wymyśliłaś? Dokupiłaś niezwykle nowoczesną lampę, niewielki mięciutki dywanik, lecz to nie wszystko. Szukasz jeszcze jakiejś bardzo ładnej komody (rzuć okiem) do salonu - doszłaś bowiem do wniosku, że takiego mebla koniecznie potrzebujesz, zatem dla dopełnienia całości namiętnie wertujesz propozycje sklepów meblowych. Każda jedna gazetka reklamowa, w której można znaleźć komody (sprawdź propozycję) do salonu była przez Ciebie skrupulatnie przeglądana i wreszcie wypatrzyłaś taką, która całkowicie Ci odpowiada. Jeszcze dziś po południu pojedziesz po nią. Jesteś pewna, że jak każdego jednego roku ten zakup odmieni w taki stopniu wystrój pokoju dziennego, że nie powinno Ci grozić jesienne przygnębienie. Naprawdę warto zrobić to dla siebie - całą jesień i zimę będzie nam przecież cieszyć oko.


Każdy jeden z nas ma jakieś metody na jesienną chandrę. Nieważne, jakie one bywają - najważniejsze, iż pomagają nam z uśmiechem przetrwać najbardziej depresyjną porę roku.
18-02-09 19:35:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.