Jak zaaranżować nieduży młodzieżowy pokój?

Na dziecięce pokoje z reguły przeznaczamy najmniejszy pokój w domu. Kiedy latorośl wchodzi w szkolny wiek, niewielka przestrzeń zaczyna być ambarasem.


Wraz ze wzrostem dziecka rosną jego potrzeby.
lampa biurkowa
Napisał: Lukasz Badura
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Młody człowiek chce, ażeby pokój wyrażał jego zainteresowania i osobowość. Do tego powinien zapewniać wygodne miejsce do nauki oraz miejsce na przechowywanie przybywających rzeczy. Jak wszystko to osiągnąć na niewielkiej powierzchni? Istotny będzie dobór oraz rozmieszczenie mebli.


wyspa
Napisał: Mebel Rust
Na podstawie danych z: http://www.rust.com.pl/


Należy poszukać młodzieżowych mebli dedykowanych do niewielkich pokoi. Może to być przykładowo łóżko piętrowe wraz z biurkiem. Tenże mebel pozwala na niezwykle dużą oszczędność powierzchni oraz zaspokojenie wszelakich potrzeb młodego człowieka. Druga opcja to łoże na dużej skrzyni, w jakiej są szuflady. Dzięki takiemu podejściu zyskujemy ponadplanowe schowki. Można w nich trzymać rzeczy sezonowe, sportowe albo przedmioty związane z hobby dziecka, jak dla przykładu malarstwo. Warto także rozważyć łóżko w regale, czy chowane do szafy. Gwarantuje ono większą przestrzeń spania aniżeli łóżko (zobacz: łóżka tapicerowane nowoczesne) pojedyncze, a w ciągu dnia można je złożyć, aby nie zajmowało powierzchni na posadzce. Współczesne modele prezentują się bardzo dobrze oraz nie mają już nic wspólnego z dawnymi półkotapczanami. Kiedy nie ma dość miejsca na biurko, warto rozważyć składany blat czy też zamontowaną do ściany obszerną półkę. Nastolatki często korzystają w trakcie nauki z laptopów, które nie zajmują wiele powierzchni, dzięki czemu nie wymagają dużych blatów.
Przyda się również należyta lampa biurkowa.

Czy praktyczna treść (https://www.dreamsdesign.pl/oferta/materace/termoelastyczne) może mieć potrzebne dane? Jasne, że tak! Sprawdź, klikając w link i przeczytaj pozostałe odnośnie omawianego zagadnienia.

W pokoju młodzieżowym musi się również znaleźć szafa oraz szafki, czy też komoda na składowanie rzeczy do szkoły jak też osobistych przedmiotów potomka.
21-10-16 07:18:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.