Jak urządzić małą łazienkę?

aranżacja niedużej łazienki w ergonomiczny oraz funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień bywa nie lada wyzwaniem. Istnieje mnóstwo sposobów, przy użyciu jakich nieduża toaleta będzie sprawiać wrażenie przestronnej a równocześnie nie zabraknie w niej niezbytecznego wyposażenia.
ceny
Napisał: Mastercook


kuchenka
Napisał: Jaga


Poniżej rozwiązania, jakie znakomicie sprawdzą się w umywalniach o niewielkim metrażu. 2 w jednym - wanna plus natrysk. Doskonała opcja, gdy nie można sobie pozwolić na wygospodarowanie miejsca dla dwóch toalet w mieszkaniu, a pragniemy mieć i jedno i drugie. Dzięki takowemu podejściu, w jednej niedużej umywalni mamy do dyspozycji różne opcje kąpieli zostawiając przy tym wystarczająco dużo powierzchni dla drugiego oprzyrządowania. Współcześnie w sprzedaży są dostępne różne rodzaje prysznicowych wanien i na pewno do każdego rodzaju toalety odnajdziemy coś stosownego.


bateria umywalkowa cersanit
Napisał: Raquel Gálvez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Właściwe łazienkowe meble. Nie powinno być ich za wiele, lecz tyle aby schować konieczne drobiazgi. Im mniej kosmetyków oraz drobnych rzeczy na widoku, tym łazienka bardziej obszerna oraz uładzona.

Czy omawiany temat Cię fascynuje? Jeżeli pragniesz zdobyć dodatkowe dane dotyczące tego problemu, to odwiedź serwis internetowy (http://lemonroom.pl/).

Świetnym podejściem jest np. rozlokowanie pojemnych szuflad na kosmetyki, szczotki do włosów oraz suszarkę wprost pod umywalką. Umywalka musi być niewielka. W sprzedaży są małe umywalki do których świetnie pasować będzie bateria umywalkowa Cersanit. Doskonałym pomysłem jest też "niezauważalna" szafka za lustrem czy półeczka nad zabudową stelaża ubikacji.
Powstały w ten sposób pawlacz na ręczniki czy też papier toaletowy możesz sprytnie ukryć, obudowując stelaż podtynkowy WC tym samym materiałem, z którego wykonane zostały przody szafki.
19-02-06 07:42:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.