Co może być idealnym oraz bardzo praktycznym sposobem na przechowyanie suszarki?

Duża ilość kobiet przechowuje swoją suszarkę do włosów po prostu w szufladzie swojej szafki, ale robiąc tak ogranicza się dostęp do innych znajdujących się tam rzeczy.
Na szczęście aktualnie możemy rozwiązać taki problem w bardzo szybki, a przy tym również elegancki sposób.


projektowanie
Na podstawie danych z: topeshop.pl


Możemy to mianowicie zrobić zakupując odpowiednio stworzony do tego celu uchwyt.odwiedź tynki mozaikowe tynki mozaikoweJest on wykonany z chromowanego metalu, a do jego przymocowania nie są potrzebne żadne narzędzia (nie ma konieczności klejenia). Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej przyssawki. Opcjonalnie można wykorzystać system o nazwie Vacuum-Loc. miejsce połączenia trzeba starannie wyczyścić i przyłożyć wieszak do ściany. Takie uchwyty na suszarkę swoim wyglądem mogą przypominać nieco szykowny koszyk, do którego wkłada się naszą suszarkę. Istnieją także modele, jakie działają jak uchwyt na słuchawkę wykorzystywaną pod prysznicem. Są niezwykle przydatne w codziennym korzystaniu również z tego powodu, że mogłyby mieć oddzielne miejsce na przechowywanie w taki sposób naszej lokówki.


Tego typu uchwyty na suszarkę to nie tylko bardzo elegancki i wielofunkcyjny element, ale również sposób na pomysłowe i wygodne przechowywanie suszarki.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, patrz szczegóły (http://www.umstahl.pl/szafy-warsztatowe,c21.html) informacji na ten wątek, które będą niezwykle zajmujące i zapewne wciągną Cię bez reszty.

Zależnie od konkretnego typu, uchwyty mogą mieć cenę od kilkuastu do kilku dziesiątek złotych. Istnieją także wersje dla osób bardziej wymagających - takie uchwyty mogą kosztować około 200 złotych. To naprawdę niewiele za to, co uzyskujemy w zamian.
Nie musimy się też obawiać o porysowanie naszej suszarki, gdyż tego typu uchwyty mogłyby zostać od wewnątrz pokryte odpowiednim miękkim materiałem. Rozmiar takiego uchwytu to od kilku do kilkunastu cm.
19-07-09 07:28:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.