Myślisz o zmianie wystroju? Rozważ fototapetę

na dworze pada śnieg. Wpatrujemy się w białe ściany, które ze śniegiem się kojarzą. Obiecujemy sobie, że jak tylko zima się skończy trzeba będzie przemalować te ściany. Mijają dwa miesiące. Zima się skończyła, ściana jaka była, taka jest. Dopiero podczas kolejnych zimowych dni odświeżamy swój pomysł i ażeby nie czekać jedziemy do marketu budowlanego.


grafitti
Napisał: Texas State Library and Archives Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Szukamy farby, ale każdy kolor nie przypadł do gustu. Niby nie chcemy odcieni zimnych, z drugiej strony te cieplejsze również jakieś dziwne, nie wpasowują się w naszą koncepcję. Z jednej strony pragniemy, żeby było sympatycznie, cieplej w naszym domu, z drugiej strony coś w tych kolorach jest takiego, co nam się nie podoba.

Kiedy już jesteśmy wyczerpani bezowocnymi poszukiwaniami zauważamy propozycję zakupu fototapety na ścianę. Ujmuje nas wielka ilość wzorów, do wyboru, do koloru, chociaż nawet bardziej od kolorów zobaczysz tu właśnie fotografie. W zależności od tego, gdzie się chcesz popłynąć myślami możesz wybrać wielkie ośrodki miejskie nocą, piękne widoki na pustynne krajobrazy, lasy deszczowe, jaskinie, oceany.

Czy masz ochotę może mieć link do źródła (https://www.amz.com.pl/sklep/30-wsypy), gdzie oczekują na Ciebie nowe teksty? Sądzimy, że spodoba Ci się ten portal.

Wzory porażają swoim bogactwem i już pragniesz jakiś z nich nabyć, ale zastanawiasz się, jaki będzie najlepiej pasował do twojego wystroju.

Więcej artykułów

Maty dekoracyjne z całą pewnością są niesamowicie ładne!

kuchnia
Napisał: Karen Highland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dobrze, że na całe szczęście Polacy nie są mega brudasami, zatem starają się, aby we wszystkich przypadkach zamieszkiwane przez nich mieszkanie było gustowne. I nawet jeżeli mamy ogólnie dużo mniej kasy, aniżeli Niemcy, Hiszpanie albo Brytyjczycy, to jednak nadrabiamy świetnym gustem, bardzo niestandardowym. W szczególności te superlatywy tyczą się młodych osób, choć cała reszta także nie jest taka zła. A więc krótko podsumowując pierwszy akapit - Polacy są narodem, który umie zadbać o własne mieszkanie!


W mieszkaniu masz wystrój dosyć tradycyjny, to oznacza to, że lubisz antyki i starasz się pójść właśnie tym torem, więc jak to ze sobą połączyć? Jeśli można coś podpowiedzieć, to najkorzystniej, żeby swój wystrój zestawić z klimatem, który jest u ciebie w domu. Nie oznacza to jednakże, iż jeśli jest dosyć statecznie, to musimy inwestować w jakieś smutne, dramatyczne krajobrazy. Przecież takim sposobem znów możemy pogrążyć się w zimowej nostalgii.

Korzystniej nabyć fototapetę pokazującą jakiś obraz: słońce pustyni, słoneczne wybrzeże, ciepłą, czystą wodę. Możemy też pomyśleć o jakimś południowym, słonecznym słońcem mieście. Jeśli obawiamy się, że w naszym mieszkaniu jest za zimno pamiętajmy, że z fotografii powinno bić ciepło, powinno to być wyczuwane od samego wejścia do pokoju.

Generalnie wybór fototapet jak jest tak ogromny, iż każdy z nas znajdzie coś dla własnych potrzeb. Czy wolisz gorące, letnie widoki czy jednakże mroźne, zaśnieżone pustynie, a może miejski pejzaż to wszystko możesz przypasować do własnych aranżacyjnych potrzeb. Najlepiej wybrać parę wzorów, a potem zastanowić się, który będzie tym najwłaściwszym. Szkoda bowiem by było, gdybyśmy po przyklejeniu tapety zaraz chcieli ją wymieniać na nową.
19-06-07 07:32:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.