Wygodnie i z głową, czyli w jaki sposób zagospodarować niewielkie mieszkanie

Nietrudno jest wejść w skórę projektanta wnętrz, kiedy urządzamy sporych rozmiarów mieszkanie. Prawdziwy problem zaczyna się na małym metrażu. Jednakże, co ciekawe, nawet najmniejszą powierzchnię możemy zaprojektować schludnie, nowocześnie, a dodatkowo - całkowicie funkcyjnie.


ekspert
Napisał: Bydgoskie Meble
Na podstawie danych z: Bydgoskie Meble


Każdy z nas śni o dużej przestrzeni, którą da się zapełnić zgodnie z własną wizją. Jednak, zwykle brakuje nam metrażu. Nie ma co załamywać rąk. Obecni designerzy zadbali także o tego rodzaju konsumentów. Narożnik Amber może być na to najwłaściwszym świadectwem. Zamiast zostawiać niezagospodarwany kąt, można go z pomysłem zagospodarować. Sprawdźmy jakie będzie przeznaczenie danej przestrzeni oraz dokonajmy świadomego wyboru. Jeżeli musimy połączyć pokój dzienny z miejscem gościnnym, to bez wątpienia narożnik Amber okaże się perfekcyjnym rozwiązaniem. Więcej przestrzeni umożliwi swobodny przepływ powietrza, a co się z tym wiąże - zagwarantuje wszechobecne uczucie szczęścia i harmonii. Jak się okazuje nawet najmniejsze mieszkanie może skutecznie odgrywać swoje funkcje, i nie musi być przeładowane meblami, pod warunkiem, że zostało solidnie przemyślane.


Niezwykła wartość skrywa się w słowach, że jak sobie zaścielisz, tak się wyśpisz.


Więcej artykułów

Jakie istnieją typy drzwi i z jakiego materiału mogą być one wytworzone?

Aranżacja pokoju dziecięcego dopięta na ostatni guzik
Napisał: Kuchinox
Na podstawie danych z: Kuchinox
Okazują się być takie elementy wyposażenia mieszkania, bez jakich nikt się nie obędzie. Niełatwo albowiem sobie wyobrazić mieszkanie bez otworów okiennych czy też parapetów. A co jeszcze moglibyśmy wyszukać dosłownie w jakimkolwiek lokalu?


Prócz np. zlewu czy też kabiny prysznicowej niezbędne okazują się być wszakże drzwi zarówno wejściowe jak i wewnętrzne.


Wie o tym każdy, kto miał styczność z dekorowaniem wnętrza. Co potwierdzają specjaliści - pomimo szerokiej właściwie dostępności asprtymentu, powodzenie tkwi w niuansach oraz inteligentnym planowaniu.
17-12-04 10:06:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.