Wygodnie i z głową, czyli w jaki sposób zagospodarować niewielkie mieszkanie

Nietrudno jest wejść w skórę projektanta wnętrz, kiedy urządzamy sporych rozmiarów mieszkanie. Prawdziwy problem zaczyna się na małym metrażu. Jednakże, co ciekawe, nawet najmniejszą powierzchnię możemy zaprojektować schludnie, nowocześnie, a dodatkowo - całkowicie funkcyjnie.


ekspert
Napisał: Bydgoskie Meble
Na podstawie danych z: Bydgoskie Meble


Każdy z nas śni o dużej przestrzeni, którą da się zapełnić zgodnie z własną wizją. Jednak, zwykle brakuje nam metrażu. Nie ma co załamywać rąk. Obecni designerzy zadbali także o tego rodzaju konsumentów. Narożnik Amber może być na to najwłaściwszym świadectwem. Zamiast zostawiać niezagospodarwany kąt, można go z pomysłem zagospodarować. Sprawdźmy jakie będzie przeznaczenie danej przestrzeni oraz dokonajmy świadomego wyboru. Jeżeli musimy połączyć pokój dzienny z miejscem gościnnym, to bez wątpienia narożnik Amber okaże się perfekcyjnym rozwiązaniem. Więcej przestrzeni umożliwi swobodny przepływ powietrza, a co się z tym wiąże - zagwarantuje wszechobecne uczucie szczęścia i harmonii. Jak się okazuje nawet najmniejsze mieszkanie może skutecznie odgrywać swoje funkcje, i nie musi być przeładowane meblami, pod warunkiem, że zostało solidnie przemyślane.


Niezwykła wartość skrywa się w słowach, że jak sobie zaścielisz, tak się wyśpisz.


Więcej artykułów

Czy meble ze sklejki będą dobre do naszego mieszkania oraz czy są drogie?

ogrodzenie
Napisał: Austin Kirk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nadchodzi taki czas w naszym życiu, że regały, które stoją w salonie pragniemy wyrzucić. Bo nam się przestały podobać, lub się rozpadły. Wówczas będziemy musieli zadecydować czy chcemy meble drewniane, czy może trochę mniej kosztowne ze sklejki.


Materiał taki jak sklejka, jest materiałem kompozytowym i otrzymuje się ją po sklejeniu skrzyżowanych cienkich warstw drewna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.