Wygodnie i z głową, czyli w jaki sposób zagospodarować niewielkie mieszkanie

Nietrudno jest wejść w skórę projektanta wnętrz, kiedy urządzamy sporych rozmiarów mieszkanie. Prawdziwy problem zaczyna się na małym metrażu. Jednakże, co ciekawe, nawet najmniejszą powierzchnię możemy zaprojektować schludnie, nowocześnie, a dodatkowo - całkowicie funkcyjnie.


ekspert
Napisał: Bydgoskie Meble
Na podstawie danych z: Bydgoskie Meble


Każdy z nas śni o dużej przestrzeni, którą da się zapełnić zgodnie z własną wizją. Jednak, zwykle brakuje nam metrażu. Nie ma co załamywać rąk. Obecni designerzy zadbali także o tego rodzaju konsumentów. Narożnik Amber może być na to najwłaściwszym świadectwem. Zamiast zostawiać niezagospodarwany kąt, można go z pomysłem zagospodarować. Sprawdźmy jakie będzie przeznaczenie danej przestrzeni oraz dokonajmy świadomego wyboru. Jeżeli musimy połączyć pokój dzienny z miejscem gościnnym, to bez wątpienia narożnik Amber okaże się perfekcyjnym rozwiązaniem. Więcej przestrzeni umożliwi swobodny przepływ powietrza, a co się z tym wiąże - zagwarantuje wszechobecne uczucie szczęścia i harmonii. Jak się okazuje nawet najmniejsze mieszkanie może skutecznie odgrywać swoje funkcje, i nie musi być przeładowane meblami, pod warunkiem, że zostało solidnie przemyślane.


Niezwykła wartość skrywa się w słowach, że jak sobie zaścielisz, tak się wyśpisz.


Więcej artykułów

Spora grupa polskich małżeństwo marzy o tym, by mieć własny dom - choćby trochę własnej przestrzeni i ogrodu

kinkiety
Napisał: Sammy Zimmermanns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pomimo często dużych chęci, nie każdy może sobie pozwolić na to, by mieć dom, gdyż to szalenie kosztowna sprawa.


Postawienie własnego domu zwykle powiązane jest z dużym kredytem.


Wie o tym każdy, kto miał styczność z dekorowaniem wnętrza. Co potwierdzają specjaliści - pomimo szerokiej właściwie dostępności asprtymentu, powodzenie tkwi w niuansach oraz inteligentnym planowaniu.
17-12-04 10:06:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.