W jaki sposób zaaranżować pomieszczenie pełne luksusu? Jakiego typu sprzęty i tkaniny pomogą nam taki rezultat osiągnąć?

Piękny i Pełen luksusu wystrój domu możemy wykonać samodzielnie, natomiast należy mieć świadomość, na czym się skupiać. Niektóre produkty, materiały, zastosowane barwy pozwolą uzyskać niesamowite rezultaty.


Kiedy chodzi o sprzęty, to należy zwracać uwagę na jakość, pełne perfekcji wykonanie i doskonałej klasy zastosowane materiały.


Często już gołym okiem zobaczymy, czy dany przedmiot nadaje się do pełnych luksusu pomieszczeń, czy też niekoniecznie. Na pewno nie da się ukryć, że ławeczki Chesterfield to meble, których nie może zabraknąć w pomieszczeniach stylowych. Tego typu obite ładnym materiałem, posiadające pikowania i stojące na przyozdobionych nóżkach meble wniosą luksusowy klimat do wnętrz domu.


Należy zwracać dużą uwagę na użyte materiały. Wiemy przecież, że jedne mocniej, a inne mniej budzą skojarzenia z bogatym wystrojem. Na przykład len to raczej opcja do prostych oraz mało szykownych miejsc, kojarzy się z czymś jednak swojskim, a przy tym nieestetycznie może się gnieść. Natomiast jedwab daje właśnie tego typu poczucie luksusu, o które nam tutaj chodzi. Sporo mamy takich tkanin, tak służących do tapicerowania, jak i takich odpowiednich na firanki albo dodatkowe akcesoria.


dziewczynka
Napisał: Tony Alter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W podsumowaniu jeszcze parę rzeczy o kolorach, jakie też mają ogromne znaczenie. Za mocne, przesadnie zagęszczenie barw w jednym miejscu to fatalny pomysł, gdy chcemy stworzyć wnętrze pełne elegancji.


Więcej artykułów

Jak zaaranżować przytulną sypialnię?

wanna
Napisał: Sealskin
Na podstawie danych z: Coram Poland Sp. z o.o.
Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób urządzić intymną sypialnię.


Każdy, kto choć raz aranżował pomieszczenia, wie, że efekt końcowy zależy nie jedynie od doboru mebli, lecz także od dodatków, zabarwienia ścian, odpowiedniego oświetlenia jak też dekoracji.


Luksus w domu pozwolą podkreślić lekkie akcenty odcieni złota, srebra, lecz też piękne szlifowane płaszczyzny na posadzce, albo ścianach.

Zobacz, co posiada praktyczna propozycja, którą zauważyłeś. Informacje, które są na niej zawarte, będą niewątpliwie wartościowe – kliknij zatem tu!

Dobrze jest wziąć sobie takie rady do serca.
19-09-03 10:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.