Jakie mamy sposoby na wyjątkową ozdobę ścian? Czy te zmiany są związane z dużymi wydatkami?

Jest wiele pomysłów na jedyny w swoim rodzaju wystrój mieszkania. Warto znać, chociaż kilka z nich, by wprowadzić parę interesujących zmian w środku lokum. O jakich rzeczach dobrze jest mieć pojęcie?


Od razu nie trzeba wykonywać generalnego remontu, aby odmienić aranżację mieszkania.


Niebieskie zasłony
Napisał: Louise Cohen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Część osób sądzi, iż takie zmiany to ilość potrzebnej gotówki. Tymczasem jest tak, iż można niewielkim nakładem finansowym tchnąć trochę życia w nieciekawe lokum. Naklejki dekoracyjne będą właśnie takim przykładem, gdyż dzięki nim odmienimy pomalowaną na taki sam odcień ścianę. Istnieje bardzo wiele motywów, z tego względu mamy w czym przebierać. Nie ważne w związku z tym czy chodzi o pokój dla dziecka, salon, a może przedpokój, z pewnością uda się znaleźć coś właściwego.


Natomiast trochę zapomniana, lecz wracająca powoli do mody fototapeta, również będzie doskonałym pomysłem na odświeżenie mieszkania. W jaki sposób? Wcale nie trzeba nią zakrywać wszystkich ścian, równie dobrze może stanowić ciekawy akcent zwracający uwagę. Praktyczną rzeczą jest to, iż owszem możemy wybierać z dużej ilości dostępnych motywów, jednak możemy również zlecić wydrukowanie fotografii wykonanej przez nas. W ten sposób będziemy mogli udekorować przestrzeń własnym oryginalnym dziełem, jakiego nie znajdziemy gdzieś indziej.


To tylko dwa przykłady, lecz na pewno znaleźć można ich o wiele więcej.
Najważniejszą kwestią jest w tym wypadku to, iż nie musimy wcale wydać wielkiej gotówki oraz robić długich remontów, ażeby uzyskać interesujący efekt. Wystarczy trochę pomysłowości oraz zastosowanie oryginalnych metod.
19-01-04 07:39:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.