Wiele spółek troszczy się o dobre nastawienie pracowników, dlatego w każdym pokoju powinien stać odświeżacz powietrza

W wielu spółkach jest tak, że w jednym pokoju pracuje kilka lub więcej ludzi. Wtedy z reguły każdy przynosi sobie jakąś kanapkę lub inne jedzenie, które intensywnie pachnie.
Należy później często wietrzyć pokój. Jednak co należy uczynić, kiedy jest mroźno czy na zewnątrz jest zbyt głośno?


garaż
Na podstawie danych z: flickr.com


Jeżeli mamy życzenie, żeby w pokojach, gdzie siedzą nasi etatowcy, zwykle było czysto i świeżo, to należy zamówić odpowiednie urządzenie. Pomoże ono nam oczyścić powietrze. Wydaje się to dość ważne, jeśli do pokoi biurowych przychodzą niekiedy nasi kontrahenci albo partnerzy. Nie powinni wyczuć oni zapachu jedzenia albo obuwia. By zapanować nad różnymi zapachami, należy zamówić odświeżacz elektryczny. Są już do zdobycia na rynku takie Urządzenia, które pracują na baterie i są niebywale eleganckie. Wyglądają jak część wystroju wnętrz i czasami trudno domyśleć się, że to odświeżacz. Te nowoczesne można zaprogramować. Są dość łatwe w obsłudze. Na wyświetlaczu może widnieć data oraz czas. Możemy ustalić, co jaki czas będzie dozowany zapach (link tu...). Możemy również zaprogramować to, że odświeżacz ma się wyłączyć w weekend. Wszystko zależy od nas. Oczywiście, powinni się również wypowiedzieć nasi pracownicy.
Może okazać się na przykład, że zapach (pozostałe informacje w serwisie - http://marmatddd.pl/) rozpylany co kilka minut będzie nazbyt mocny i ludzie zechcą zmniejszyć częstotliwość działania urządzenia. Sprzęt zawiadomi nas też o tym, kiedy trzeba będzie wymienić wkład.
18-10-15 07:17:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.