Co jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragniemy zaoszczędzić wolną przestrzeń w pokoju dla dziecka?

Meble wielofunkcyjne to jeden z ulubionych rodzajów urządzeń dowolnego opiekuna. Przy ich wykorzystaniu można by zaoszczędzić dla dziecka trochę więcej miejsca do nauki i zabawy. Dziś mamy niezwykle duży wybór takich mebli, więc jest w czym dobierać.


Niezłym wyjściem dla opiekunów, jacy posiadają nieduży metraż mieszkania, mogą być łóżeczka piętrowe.


W niewielkim domu liczy się każdy metr, więc tego typu łóżeczka są jak najbardziej wskazane. Należy jednak pamiętać, aby nie nabywać tego typu mebli dzieciom, jakie skarżą się na lęk wysokości lub odmienne obawy powiązane ze spaniem na wysokości. W podobnym wypadku zapewne lepiej zakupić mniejsze, lecz zwykłe łóżeczka, aby zagwarantować wszystkim komfortowy sen. Niezwykle dobrym pomysłem może być także łóżeczko piętrowe z biurkiem. Na górze potomstwo może spać, a na dole odrabiać prace domowe czy też rysować. Jeżeli dziecko jest trochę starsze, na stole można postawić laptop.


Więcej artykułów

Producent pościeli zaprasza do udanych zakupów

Sypialnia w romantycznym stylu - slider
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl
Pościelowi eksperci w każdym kolejnym sezonie proponują zainteresowanym klientom rozmaite materiały, takie jak między innymi pościel wełniana. Znakomite pomysły producentów świadczą o ich ogromnym, imponującym doświadczeniu, a także niesamowitej kreatywności. Jedynie znakomite projekty brane są pod uwagę przy sprzedaży, więc firmy prześcigają się w tworzeniu niepowtarzalnych kompozycji. Całe komplety wełnianej pościeli można znaleźć także w internecie – na stronie internetowej producenta.


Meble ogrodowe Drachmann marki Skagerak Denmark
Napisał: Skagerak Denmark
Na podstawie danych z: www.SmakProstoty.pl


W czasie zakupu łóżka piętrowego dla dzieci trzeba zwracać uwagę na to, żeby szczebelki na znajdującym się na górze łóżku były jak najdłuższe, gdyż dziecko w nocy często zmienia ułożenie i może nieświadomie wypaść. Jeśli chcemy, żeby łóżko służyło przez długi okres czasu, powinniśmy skoncentrować się na jego rozmiarze i trzeba wziąć pod uwagę fakt, że potomstwo jeszcze sporo urośnie. Sprawdzić także należy wagę, jaką zdoła zachować, aby uniknąć nieszczęśliwego wypadku. Cena łóżeczka piętrowego dla dziecka mieści się w przedziale 600-1000 zł. Łóżeczka z biurkami są nieco mniej kosztowne, natomiast takie z szufladą - bardziej kosztowne.


Są również odmiany trzyosobowe, gdzie zamiast szuflady na pościel, mamy jeszcze jeden wyciągany materac. Wtedy nie ma miejsca na schowanie kołdry, ale możemy zaoszczędzić sporo przestrzeni, jeśli mamy troje dzieci.
19-02-10 07:28:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.