W jakim miejscu powinna zostać usytuowana domowa garderoba, żeby nie przeszkadzała innym domownikom?

Dla niektórych osób ciekawostką mogłoby być to, że wiele domów wolnostojących ma co najmniej jedno wspólne miejsce z niemalże każdym teatrem.


Smerfastyczna pościel
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl


Więcej artykułów

Fototapety - interesujący pomysł na dekorację mieszkania

tynki
Każdy z nas, kto inwestuje dorobek całego życia w kupno nowego mieszkania, pragnie, aby te prezentowało się jak najlepiej. Wówczas, kiedy tylko dostaniemy od niego klucze, rozpoczynamy proces wzmożonej aranżacji.


..I nie jest to ani pokoik, gdzie trzyma się stare rekwizyty, ani np. siedzenia.


Przedszkole
Napisał: LK&Projekt
Na podstawie danych z: www.dom-jednorodzinny.pl


Jest to o wiele ważniejsze miejsce o nazwie garderoba. W przypadku budynku jednorodzinnego to zazwyczaj miejsce, gdzie przechowuje się swą odzież. Ponadto stanowisko to może być połączone z sypialnią oraz łazienką. Garderoba jest aktualnie niezwykle często stosowanym w mieszkaniach pomieszczeniem, ponieważ każda kobieta lubi troszczyć się o swą urodę. Mieści się w tamtym miejscu duże lustro - dodatkowe informacje -, szafka określana jako toaletka i oczywiście wieszaki na wszystkie ubrania. Ciekawym rozwiązaniem jest usytuowanie wieszaczków we wnętrzu dużej, zajmującej całą ściankę szafy, na drzwiach której umieszczone jest niezwykle obszerne dodatkowe lusterko. Tego typu swojska garderoba wielokrotnie znajduje się na piętrze, dzięki czemu (dzięki między innymi oknom dachowym) mogłaby zostać pomieszczeniem niezwykle jasnym, a większość produktów nie będzie przeszkadzać innym domownikom w czasie ich powszednich czynności.


W naszym języku funkcjonuje bardzo dużo homonimów, zatem wyrazów brzmiących w identyczny sposób, lecz mających różne znaczenia. Podobnie jest w tym przypadku, gdyż garderoba to także stanowisko, w jakim aktor przygotowuje się do występu na scenie.


Pomieszczenie ma podobną funkcję, przy czym zamiast zwykłych ubrań, znajdują się w tamtym miejscu różnego typu kostiumy. Taka teatralna garderoba może także służyć jako pomieszczenie, w jakim aktorzy odpoczywają podczas antraktów, czyli przerw w przedstawieniu.
18-03-12 13:49:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.