Na czym m.in. polega wybieranie wykończenia powierzchni lusterka produkowanego na wymiar?

Jeszcze częściej przy okazji planowania naszego mieszkania korzystamy z usług różnych konstruktorów. Gwarantują oni bardzo ciekawe projekty zagospodarowania wnętrza, jednak bardzo często bywają to dosyć odważne szkice, w jakich używane mogą być nietypowe pomysły.


Dla przykładu w toalecie mogłyby być zastosowane nie zwykłe umywalki ustawione na wykonanej z drewna szafce, ale takie, jakich podstawą są wykonane z marmuru postumenty.


Nad tego typu umywalką konieczne jest lustro - więcej i więcej -, jakie jednak mogłoby zostać łamane, zatem składające się z 3 części, których 2 boczne są postawione pod kątem. Takie rozwiązanie wymaga szkła o nietypowych wymiarach, zatem musi ono zostać stworzone na indywidualne zamówienie. Jeśli urządzasz akurat toaletę w tego typu stylu i interesują Cię lustra na wymiar Wrocław to miasto, w którym odnajdziesz właściwą spółkę, jaka wykona takie zlecenie. Do tego profesjonalnie. Nie sądź jednak, że w obszar czynności wlicza się wyłącznie przycięcie tafli do wymaganego rozmiaru. W pierwszej kolejności należy wybrać kolor tafli lustra. Może ona być srebrna czy grafitowa. Taka tafla może zostać też przyciemniana.


Więcej artykułów

Ty także mogłabyś mieć własny niezwykły i fascynujący słoik

płytki
Na podstawie danych z: pixabay.com
Niektóre osoby uważają, że na świecie istnieją tylko dwa kultowe słoiki. Ten z miodem, trzymany przez popularnego misia oraz ten, który zawiera urzekające swoim zapachem świece Yankee Candle.


technologia
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl


Pamiętaj, że tego typu tworzone na indywidualne zamówienie lustro (znajdź więcej) nie musi być w kształcie prostokąta. Może być przykładowo w kształcie owalu. Również sam rozmiar jest sprawą do indywidualnych uzgodnień między nabyWCą, a tworzącą projekt spółką. Przy składaniu zamówienia na lustra na wymiar, należy także określić jak mają być wykonane jego krawędzie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.