Na czym m.in. polega wybieranie wykończenia powierzchni lusterka produkowanego na wymiar?

Jeszcze częściej przy okazji planowania naszego mieszkania korzystamy z usług różnych konstruktorów. Gwarantują oni bardzo ciekawe projekty zagospodarowania wnętrza, jednak bardzo często bywają to dosyć odważne szkice, w jakich używane mogą być nietypowe pomysły.


Dla przykładu w toalecie mogłyby być zastosowane nie zwykłe umywalki ustawione na wykonanej z drewna szafce, ale takie, jakich podstawą są wykonane z marmuru postumenty.


Nad tego typu umywalką konieczne jest lustro - więcej i więcej -, jakie jednak mogłoby zostać łamane, zatem składające się z 3 części, których 2 boczne są postawione pod kątem. Takie rozwiązanie wymaga szkła o nietypowych wymiarach, zatem musi ono zostać stworzone na indywidualne zamówienie. Jeśli urządzasz akurat toaletę w tego typu stylu i interesują Cię lustra na wymiar Wrocław to miasto, w którym odnajdziesz właściwą spółkę, jaka wykona takie zlecenie. Do tego profesjonalnie. Nie sądź jednak, że w obszar czynności wlicza się wyłącznie przycięcie tafli do wymaganego rozmiaru. W pierwszej kolejności należy wybrać kolor tafli lustra. Może ona być srebrna czy grafitowa. Taka tafla może zostać też przyciemniana.


Więcej artykułów

Pojemniki do segregacji odpadów ukazują określone kolory

salon
Napisał: Optiflame
Na podstawie danych z: Optiflame
Niesamowicie dużo mówi się teraz o ochronie środowiska, tak aby innym pokoleniom również właściwie się tu przebywało. Z tego powodu również trzeba się poznać z różnymi wytycznymi na ten temat, ponieważ jedynie wtenczas będziemy uzyskiwali pewność, że dobrze się przyczyniamy do tej tematyki.


Czy zaznaczymy, w jaki sposób prezentują się pojemniki do segregacji odpadów?


Niesamowicie wiele śmieci, jakie będą przez nas usuwane, daje się odzyskać, gdy jedynie okazują się być poddawane odpowiedniej obróbce.


technologia
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl


Pamiętaj, że tego typu tworzone na indywidualne zamówienie lustro (znajdź więcej) nie musi być w kształcie prostokąta. Może być przykładowo w kształcie owalu. Również sam rozmiar jest sprawą do indywidualnych uzgodnień między nabyWCą, a tworzącą projekt spółką. Przy składaniu zamówienia na lustra na wymiar, należy także określić jak mają być wykonane jego krawędzie.


Do doboru jest przykładowo szlif polerowany albo tak zwana faza, czyli szlif wykonany pod skosem. W takim przypadku im szerszy ma być skos, tym grubsze musi być samo lustro, a rama lustra zakryje aż ok. 6mm fazy.
18-02-04 14:34:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.