Na czym m.in. polega wybieranie wykończenia powierzchni lusterka produkowanego na wymiar?

Jeszcze częściej przy okazji planowania naszego mieszkania korzystamy z usług różnych konstruktorów. Gwarantują oni bardzo ciekawe projekty zagospodarowania wnętrza, jednak bardzo często bywają to dosyć odważne szkice, w jakich używane mogą być nietypowe pomysły.


Dla przykładu w toalecie mogłyby być zastosowane nie zwykłe umywalki ustawione na wykonanej z drewna szafce, ale takie, jakich podstawą są wykonane z marmuru postumenty.


Nad tego typu umywalką konieczne jest lustro - więcej i więcej -, jakie jednak mogłoby zostać łamane, zatem składające się z 3 części, których 2 boczne są postawione pod kątem. Takie rozwiązanie wymaga szkła o nietypowych wymiarach, zatem musi ono zostać stworzone na indywidualne zamówienie. Jeśli urządzasz akurat toaletę w tego typu stylu i interesują Cię lustra na wymiar Wrocław to miasto, w którym odnajdziesz właściwą spółkę, jaka wykona takie zlecenie. Do tego profesjonalnie. Nie sądź jednak, że w obszar czynności wlicza się wyłącznie przycięcie tafli do wymaganego rozmiaru. W pierwszej kolejności należy wybrać kolor tafli lustra. Może ona być srebrna czy grafitowa. Taka tafla może zostać też przyciemniana.


Więcej artykułów

Jak osobiście złożyć komplet kuchennych mebli?

składanie mebli
Na podstawie danych z: pixabay.com
Gotowy zestaw mebli kuchennych sprawdza się w wielu wnętrzach kuchennych, szczególnie tych o niedużych rozmiarach.


Meble zamówione na wymiar pozwolą zabudować wszelkie narożniki i spożytkować do granic możliwości całą, dostępną powierzchnię.


technologia
Napisał: Dekoria.pl
Na podstawie danych z: Dekoria.pl


Pamiętaj, że tego typu tworzone na indywidualne zamówienie lustro (znajdź więcej) nie musi być w kształcie prostokąta. Może być przykładowo w kształcie owalu. Również sam rozmiar jest sprawą do indywidualnych uzgodnień między nabyWCą, a tworzącą projekt spółką. Przy składaniu zamówienia na lustra na wymiar, należy także określić jak mają być wykonane jego krawędzie.


Do doboru jest przykładowo szlif polerowany albo tak zwana faza, czyli szlif wykonany pod skosem. W takim przypadku im szerszy ma być skos, tym grubsze musi być samo lustro, a rama lustra zakryje aż ok. 6mm fazy.
18-02-04 14:34:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.