Remont – raz a porządnie, czyli klasyczne błędy popełniane podczas wprowadzania się do pierwszego mieszkania

Gustownie wystylizowany dom to życzenie każdego człowieka. Staramy się robić wszystko, aby nadążyć za trendami, wpasować nasze własne poczucie stylu, a przy tym nie zbankrutować.


sklepy z wyposażeniem meblowym prześcigają się w ofertach.


ogrzewanie


Walka o klienta trwa w najlepsze. Czasami jednak nie pamiętamy, iż mieszkanie powinnom być nie tylko ładne pod względem stylizacji, lecz również praktyczne. Małe gabarytowo meble z pewnością są urokliwe, aczkolwiek szafa 100 cm lepiej będzie wykonywała swoją funkcję. W dzisiejszych czasach bez wątpienia każdy klient znajdzie wyposażenie odpowiadający prywatnym wymaganiom. Jeśli jednak pragniemy pomieścić cały dobytek prędko rozrastającej się rodziny - być może praktyczniej już na początku wziąć pod uwagę taki mebel jak szafa 100 cm, zamiast zwykłej komody. Bardzo kłopotliwy byłby kolejny remont w niewielkim odstępie czasu, jeśli nowo umeblowany dom okazałby się mało funkcyjny. Po pierwsze pochłonęłoby to dużo zbędnych kosztów, a ponadto naraziłoby właścicieli na spory, wynikające z zaburzenia pierwszej koncepcji stylu różnych pomieszczeń w mieszkaniu. Bardziej stosownie jest od razu przeanalizować zarówno kwestię wizualną, jak również praktyczną.


Więcej artykułów

Planujesz zmianę aranżacji swojego salonu? Sprawdź, jak kupić odpowiednie meble

piękny salon
Napisał: gamene
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Salon to jedno ze szczególnie reprezentatywnych miejsc w naszym domu, toteż dbamy o niego w niebywały sposób. Troszczymy się, aby codziennie panował w nim przyzwoity porządek, gdyż nigdy nie wiadomo, kto do nas przyjdzie – sąsiadka z odwiedzinami czy siostra, jaka przyjechała załatwić sprawy w urzędzie, a przy okazji chciała zorientować się, co u ciebie słychać.


szafa 100 cm
Napisał: BMiz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dom powinien być oazą spokoju.


Jeżeli zostanie urządzony racjonalnie i gustownie, to z pewnością przeżyjemy w nim mnóstwo lat spokoju oraz radości. Nie istnieje przecież nic cenniejszego jak rodzinne szczęście.
19-04-06 07:37:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.