Oświetlenie białe, zimne lub zbliżone do dziennego - czyli co wybrać a przy tym żyć w zgodzie z naturą

Światło jest niezbędnym do życia czynnikiem. Jak wiadomo, wpływa na nasz humor. W czasie krótkich, zimowych dni, które są ubogie w naturalne światło, szybko popadamy w depresję.


Nie pozwólmy na to i zatroszczmy się o przyjemną atmosferę w naszym domu.


Kolorowe krzesła DROP
Napisał: dadodesign.pl
Na podstawie danych z: dadodesign.pl


Więcej artykułów

Jaki materac kupić?

półki
Napisał: Chris_Parfitt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Materac jest to konstrukcja skonstruowana po to, aby zagwarantować ciału właściwe podparcie w leżącej pozycji. Dobrze dobrany gwarantuje komfortowy, zdrowy a także bezpieczny sen.


Nawet najlepsza sofa czy narożnik nie zapewni nam tego, dlatego że meble owe tak bywa są twarde, przeznaczone do eksploatacji w siedzącej pozycji czy też do okazjonalnego snu.


Oszczędzające energię żarówki zdominowały markety. Klienci właściwie przestali interesować się innymi rozwiązaniami. Nic w tym dziwnego, kiedy kompaktowe świetlówki są dopasowane do większości oprawek. Co również kluczowe, zużywają w przybliżeniu 70% mniej energii. Fakt ten, w połączeniu z ceną, jaka w tej sytuacji nie jest dość zawyżona zadecydował, że tego typu opcja jak świetlówki led cieszą się niewyobrażalnym zainteresowaniem wśród licznych kupców. Są one najzwyczajniej w świecie lepszym krewniakiem standardowych modeli. Pomimo iż zmiana starego rozwiązania na nowe wiąże się z dostosowaniem oprawy, jak się okazuje - nie jest to zbyt skomplikowane. Jeżeli chcielibyśmy zastąpić konwencjonalne świetlówki na oszczędne, wystarczy podążać za wskazówkami producenta. Jednakże, każdy chociażby najmniejszy problem możemy zgłosić do biura obsługi klienta lub po prostu podpytać zwykłego elektryka.


Wielu z nas wydaje się, iż żyje w harmonii z naturą - oszczędzamy energię gasząc nieużywane odbiorniki, kontrolujemy zużycie wody tudzież sortujemy śmieci. Wszystko to jest godne pochwały.


Obecnie dodać można do tego kupowanie świetlówek, które skutecznie zmniejszają pobieranie prądu. Nie ma właściwie nic łatwiejszego niż przerzucenie się na ogólnodostępne rozwiązania w stylu przyjaznym środowisku.
17-12-04 11:31:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.