Co mogłoby być niesamowitym prezentem dla Twojej ukochanej?

Kiedy będzie zbliżał się dzień imienin Twej wybranki, możesz dla odmiany zakupić jej tym razem jakiś specjalny upominek. Coś, co bardzo pozytywnie ją zaskoczy i czym będzie mogła się chwalić przed swoimi koleżankami.


Doskonałym rozwiązaniem mogłoby zostać wydrukowane w niezwykle dużym rozmiarze zdjęcie z Waszych ostatnich wczasów.
designerskie wnętrze
Napisał: Cajsa Lilliehook
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wcześniej poszukaj jakieś bardzo ciekawe zdjęcia i przekaż je do firmy, która zajmuje się wykonywaniem fototapet na zlecenie. Naturalnie uprzednio dobierz docelowe miejsce, zmierz je dokładnie oraz przekaż rozmiary do wymienionej spółki. Pamiętaj, aby nie skąpić na papierze, na jakim ma zostać wydrukowane Wasze zdjęcie. Na szczęście tego typu spółki wiedzą co robią oraz na pewno polecą Ci najlepsze wyjście. Niemniej jednak pamiętaj, że papier przeznaczany do drukowania na nim jakichkolwiek tapet nie jest zbytnio odporny na czynniki zewnętrzne, szczególnie ścieranie. Zanim jednak ją nakleisz, miej na uwadze, aby starannie wyczyścić (a następnie osuszyć) ścianę. Poza tym powierzchnia przeznaczona do przyklejania fototapet powinna być idealnie równa, ze względu na możliwość ujawnienia wszystkich nierówności po jej przyklejeniu.


przestrzeń
Napisał: Grzesiek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należałoby tutaj wspomnieć, że jeśli chcesz podnieść odporność swojej fototapety i zabezpieczyć ją przed otarciami, w każdym wypadku rekomenduje się dodatkowe zalaminowanie fototapet. Poza tym pokrycie jej odpowiednią satynowaną folią chroniącą przed uszkodzeniem.
Miej na uwadze także, że fototapeta drukowana jest w brytach - paskach ok. 100 centymetrów, z uwzględnieniem 1 centymetra zakładki. Tak także się ją nakleja - jest to bardzo bezpieczny sposób naklejania.
17-12-04 11:32:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.