Odkurzaj szybciej

Odkurzacze są o tyle kłopotliwymi urządzeniami, że do ich przechowywania jest wymagana cenna przestrzeń. Kłopotliwe bywa także przełączanie urządzenia między różnymi kontaktami w dużym domu, regularne zmienianie worka i noszenie całego, często kilkukilogramowego urządzenia.
Czyste wnętrze
Napisał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dodatkowo nieskuteczne filtry powietrza często są uciążliwe dla osób uczulonych na kurz. Z tego powodu elementem, o jakim marzy każda pani domu jest nowoczesny odkurzacz centralny, który eliminuje większą część tych problemów. Jest intuicyjny w obsłudze, rzadko się psuje, cichy i nie jest wcale dużo bardziej kosztowny od tradycyjnego odkurzacza.

Jak działa? Cała idea takiego odkurzacza opiera się na schowaniu centralnego elementu odkurzacza w miejscu, gdzie jego hałas nie będzieprzeszkadzał – w piwnicy czy komórce pod schodami i poprowadzenie kabli w ścianach do każdego pomieszczenia. W ścianach montuje się specjalne gniazdka przypominające te w których płynie prąd. W gniazdkach mieści się rura odkurzacza (zobacz propozycję centralnych odkurzaczy od Doman), który po podłączeniu końcówki włącza się samoistnie. Do jednostki centralnej trafiają wszystkie nieczystości, z uwagi na wielkość opróżnia się ją dużo rzadziej niż zwykłe odkurzacze.

Mieszkanie
Napisał: Amanda Halprin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To nieskomplikowane rozwiązane zdobyło rzesze fanów i jest instalowane w większości nowoczesnych domów. Moc odkurzacza jest dopasowywana indywidualnie zależnie od długości przewodów poprowadzonych w ścianie i innych indywidualnych potrzeb.

Najlepsze odkurzacze W większości domów jednorodzinnych prowadzi się około 20 metrów instalacji wewnątrz ścian. Daje to możliwość podłączenia odkurzacza do 5 kontaktów. W takiej konfiguracji fachowcy zalecają odkurzacze beam - zobacz sc 335. Jest to ceniona jednostka centralna o wystarczającej sile ssania, wydajnych filtrach do powietrza i pojemniku mieszczącym do piętnastu litrów.

Korzystna cena i dobra jakość sprawiają, że coraz więcej ludzi decyduje się sięgnąć właśnie po ten konkretny odkurzacz. Dla bardziej wymagających instalacji przewidziano inne egzemplarze tej jednostki centralnej pozwalającej na wykorzystanie przy bardziej zaawansowanej instalacji, sięgającej nawet 120 metrów i umożliwiającej instalację do 20 gniazdek.


Więcej artykułów

Jak prezentują się fototapety uliczki?, czyli przygotowanie do odświeżania pokoju

włoskie uliczki
Napisał: Paulyoung Chen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak przemienić tanio wizerunek domu?

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy, nawet najciekawszy wystrój domu w jakimś momencie może nam się znudzić. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, by powiedzieć, w jaki sposób szybko i niedrogo móc odmienić swoje wnętrza, tak żeby przedstawiały się one niesamowicie. Możliwości, z których możemy tutaj skorzystać troszeczkę istnieje, więc wystarczy jedynie, że dokładnie się namyślimy, które z nich będą dla nas właściwe.
Na podstawie danych z: Doman.com.pl
18-07-24 07:10:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.