Potrafimy szybko odmienić wygląd domu

Czasami jest tak, iż spoglądamy na wnętrze naszego mieszkania i nie do końca nam ono odpowiada, pragnęlibyśmy czegoś kolejnego, lecz obawiamy się, iż wielki remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, że czasami wystarczy tylko odmienić nieduży szczegół, a już wszystko będzie się prezentowało zupełnie inaczej.
Nawet kosz na pranie może wiele zmienić
Przytulna łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najtrudniej zazwyczaj jest wykonać zmiany w łazience, bo przecież nie będziemy po roku czy dwóch zrywać płytek, lecz możemy ją przemienić w inny sposób. Na przykład mamy szanse zmienić dywaniki, które leżą pod wanną, lub ubikacją, a które powinny nas chronić przed poślizgnięciem się na mokrej podłodze. Czasem starczy, iż wstawimy do niej , a już również ma szanse przedstawiać się całkiem inaczej. Szczególnie iż te kosze są proponowane nie tylko w przeróżnych kolorach, ale też możemy wybierać pomiędzy tymi wykonanymi z plastiku, a wiklinowymi, tak aby jak najwspanialej wpasować je do wystroju naszej łazienki. Agnella dywan (zobacz dywan lilium) cappuccino 160x220 cm ma szanse się za to świetnie sprawdzić w naszym przedpokoju, jego barwa sprawi, iż nie będzie aż tak bardzo na nim widać piasku, a co się z tym łączy, nie będziemy musieli sprzątać po każdym wyjściu gości. Dodatkowo może fantastycznie rozjaśnić nasz korytarz oraz sprawić, iż będzie się on prezentował bardziej gustownie.


Więcej artykułów

Komu zamówić zaprojektowanie własnego mieszkania w stolicy Górnego Śląska?

projekty wnętrz
Napisał: Anna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy mieszkamy w Katowicach chcemy, żeby nasze mieszkanie okazało się godne istnienia w tak wspaniałym mieście. Chociaż oczywiście brzmi to dość patetycznie, to jest w tym sporo prawdy. Chcemy, by nasze mieszkanie po prostu dobrze wyglądało. Jednak samemu ciężko jest wszystko zaaranżować. Dlatego wybieramy projekty wnętrz katowice. W Katowicach jest ogrom różnych biur projektowych, które chętnie zajmą się stworzeniem perfekcyjnego projektu wnętrza naszego mieszkania. Wiadomo, że biura projektowe zajmują się również projektowaniem lokali użyteczności publicznych. Jeżeli musimy zająć się wnętrzem biura to również powinniśmy zapytać o radę profesjonalistów. Czasem trzeba gdzieś usunąć ściankę działową, a gdzieś ją dostawić. Możemy mieć ogólny szkic pomysłu, ale warto żeby projekt wnętrza stworzył profesjonalista, żeby wszystko odpowiadało konstrukcji budowli.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.