Potrafimy szybko odmienić wygląd domu

Czasami jest tak, iż spoglądamy na wnętrze naszego mieszkania i nie do końca nam ono odpowiada, pragnęlibyśmy czegoś kolejnego, lecz obawiamy się, iż wielki remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, że czasami wystarczy tylko odmienić nieduży szczegół, a już wszystko będzie się prezentowało zupełnie inaczej.
Nawet kosz na pranie może wiele zmienić
Przytulna łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najtrudniej zazwyczaj jest wykonać zmiany w łazience, bo przecież nie będziemy po roku czy dwóch zrywać płytek, lecz możemy ją przemienić w inny sposób. Na przykład mamy szanse zmienić dywaniki, które leżą pod wanną, lub ubikacją, a które powinny nas chronić przed poślizgnięciem się na mokrej podłodze. Czasem starczy, iż wstawimy do niej , a już również ma szanse przedstawiać się całkiem inaczej. Szczególnie iż te kosze są proponowane nie tylko w przeróżnych kolorach, ale też możemy wybierać pomiędzy tymi wykonanymi z plastiku, a wiklinowymi, tak aby jak najwspanialej wpasować je do wystroju naszej łazienki. Agnella dywan (zobacz dywan lilium) cappuccino 160x220 cm ma szanse się za to świetnie sprawdzić w naszym przedpokoju, jego barwa sprawi, iż nie będzie aż tak bardzo na nim widać piasku, a co się z tym łączy, nie będziemy musieli sprzątać po każdym wyjściu gości. Dodatkowo może fantastycznie rozjaśnić nasz korytarz oraz sprawić, iż będzie się on prezentował bardziej gustownie.


Więcej artykułów

Komu zamówić zaprojektowanie własnego mieszkania w stolicy Górnego Śląska?

projekty wnętrz
Napisał: Anna
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy zamieszkaliśmy w Katowicach chcemy, by nasze mieszkanie okazało się godne istnienia w tak wspaniałym mieście. Chociaż oczywiście brzmi to dość górnolotnie, to jest w tym sporo racji. Chcemy, by nasze mieszkanie po prostu świetnie wyglądało. Jednak samodzielnie trudno jest wszystko ogarnąć. Z tego powodu wybieramy projekty wnętrz katowice. W tym mieście jest dużo różnych biur projektowych, które chętnie zajmą się stworzeniem idealnego projektu wnętrza naszego mieszkania. Wiadomo, że biura projektowe zajmują się też projektowaniem lokali użyteczności publicznych. Jeżeli ogarniamy wnętrze biura to też warto zapytać o rady fachowców. Czasem trzeba gdzieś usunąć ściankę działową, a w innym miejscu ją dostawić. Możemy posiadać ogólny szkic pomysłu, ale warto by projekt wnętrza zrobił profesjonalista, żeby wszystko pasowało do konstrukcji budynku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.