Potrafimy szybko odmienić wygląd domu

Czasami jest tak, iż spoglądamy na wnętrze naszego mieszkania i nie do końca nam ono odpowiada, pragnęlibyśmy czegoś kolejnego, lecz obawiamy się, iż wielki remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, że czasami wystarczy tylko odmienić nieduży szczegół, a już wszystko będzie się prezentowało zupełnie inaczej.
Nawet kosz na pranie może wiele zmienić
Przytulna łazienka
Napisał: Carl Mattone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najtrudniej zazwyczaj jest wykonać zmiany w łazience, bo przecież nie będziemy po roku czy dwóch zrywać płytek, lecz możemy ją przemienić w inny sposób. Na przykład mamy szanse zmienić dywaniki, które leżą pod wanną, lub ubikacją, a które powinny nas chronić przed poślizgnięciem się na mokrej podłodze. Czasem starczy, iż wstawimy do niej , a już również ma szanse przedstawiać się całkiem inaczej. Szczególnie iż te kosze są proponowane nie tylko w przeróżnych kolorach, ale też możemy wybierać pomiędzy tymi wykonanymi z plastiku, a wiklinowymi, tak aby jak najwspanialej wpasować je do wystroju naszej łazienki. Agnella dywan (zobacz dywan lilium) cappuccino 160x220 cm ma szanse się za to świetnie sprawdzić w naszym przedpokoju, jego barwa sprawi, iż nie będzie aż tak bardzo na nim widać piasku, a co się z tym łączy, nie będziemy musieli sprzątać po każdym wyjściu gości. Dodatkowo może fantastycznie rozjaśnić nasz korytarz oraz sprawić, iż będzie się on prezentował bardziej gustownie.


Więcej artykułów

Swoje mieszkanie – jaki charakter oświetlenia jest najlepszym wyborem

mieszkanie
Napisał: Stephan Mosel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rodzaj wybranego przez nas oświetlenia w bardzo dużym stopniu wpływa na funkcjonalność mieszkania. Z tego powodu wybierając lampy, trzeba pamiętać, jakiego rodzaju funkcje wybrane pomieszczenie pełni. Inną lampę wykorzystamy w pokoju dziennym, a inną w łazience.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.