Komfort w łazience czyli jak najlepiej wybrać grzejnik łazienkowy, żeby odpowiednio się prezentował i ogrzewał wnętrze

Wiele osób z pewnością będzie się zgadzać z tezą, że miejscem w domu, gdzie zawsze musi być ciepło jest łazienka. Dziwić się nie ma czemu, bo w końcu tam się codziennie kąpie, a namoczona skóra niezbyt lubi za niskiej temperatury w pomieszczeniu.
Grzejniki
Napisał: Instal-Projekt
Na podstawie danych z: Instal-Projekt
W pozostałej części mieszkania może być chłodniej, nawet się wówczas zdrowiej i przyjemniej mieszka, lecz łazienka koniecznie powinna być odpowiednio ciepła - pod tym podpisuje się większość właścicieli domów i mieszkań. Biorąc to pod uwagę trudno się dziwić, że w sklepach z artykułami wykończeniowymi grzejniki łazienkowe stanowią sporą część ekspozycji, a ich ilość rodzajów, wzorów i odmian jest ogromna. Rzecz jasna, jak to bywa we wszystkim, także przy grzejnikach łazienkowych występują określone mody i moda, konfrontowane rzecz jasna to jest z ich praktycznością oraz funkcjonalnością . Najczęściej są wykorzystywane grzejniki drabinkowe, składające się z dwóch pionowych rurek i pewnej ilości poziomych drabinek. Rzadziej wykorzystuje się grzejniki panelowe, one jednak gorzej będą się sprawdzać w miejscach takich jak toalety. Grzejniki łazienkowe pełnią kilka zadań, więc wybierając je trzeba wszystko dobrze przemyśleć. W większości domów są one wykorzystywane je do suszenia mokrych ręczników, a czasami służą jako ramy luster albo wieszaki. Możliwości jest bardzo dużo, a liczba oferowanych kolorów oraz wzorów może przyprawić klienta o zawrót głowy.


Więcej artykułów

Twój dom to Twój fort

Dom jednorodzinny
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każde mieszkanie powinno wyglądać jak na swoją rolę przystaje – jako enklawa, w której wypoczywamy, miło spędzamy czas, w której zdajemy sobie sprawę, iż nic nam nie zagraża. Jak to osiągnąć? Najzwyczajniej pomyśl mądrze o rozplanowaniu każdego elementu, nie pozwól sobie na jakieś bezsensowne zagracanie, nie zadowalaj się tymczasowymi rozwiązaniami, dobierz wszystkie elementy pod siebie, bo przecież to Ty będziesz tam mieszkać. Mody są okej, ale jedynie na jeden sezon, a co nam z najbardziej modnego domu w okolicy, skoro nie będziemy z niego zadowoleni.

Szczególnie że wiele z nich da się dopasować do potrzeb - spora ilość firm które produkują te akcesoria oferuje także grzejniki na zamówienie, dzięki czemu można kupić grzejnik dokładnie taki, jaki będzie potrzebny (przetestuj grzejniki łazienkowe od Oczywiście należy się liczyć z tym, że zamówienia indywidualne będą droższe od zwykłych, czasami nawet dwukrotnie. Dla niejednej osoby zdecydowanie bardziej liczył się jednak będzie oryginalny wygląd grzejnika w łazience, więc chętnie będą się oni decydować za indywidualny projekt grzejnika do swojego wnętrza.
18-08-01 13:14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.