Każdy dom ma w sobie niezwykły urok, należy ją odnaleźć. Urządźmy swoje mieszkanie tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Podobnie jak każdy człowiek, każdy dom jest wyjątkowy. Nie zaprzeczajmy, gdyż tak właściwie jest. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Szczęśliwie możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwalać, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że zdecydowanie łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
fototapeta
Napisał: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
No bo przecież nasze mieszkanie, choć bezwolne i łatwo się nam poddające żyje swoim życiem, lecz my tego nie widzimy. Może to i lepiej, gdyż ciężko by nam to było ogarnąć naszymi racjonalnym i chłodnymi umysłami. Po prostu, potraktujmy mieszkanie, jakby dało się łatwo formować, nie miejmy sentymentów, musimy je przecież urządzić, tak jak powinno wyglądać według nasze koncepcji. Nie bójmy się więc eksperymentów, nie chowajmy także głowy przed minimalizmem (niektórzy się tego boją, jakby mieszkanie miało zostać puste).

Intrygują Cię opisywane tu tematy? Jeżeli tak, to kliknij ponadto ten odnośnik - są tu ważne informacje, które także Cię zaciekawią.

Warto być jednocześnie maksymalnym, z rozmachem, jak i oszczędnym w formie, jakbyśmy nie mieli zbyt wiele pieniędzy na wystrój naszego mieszkania.


Najważniejsze to jednak odnaleźć złoty środek. Właściwie, w dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo możliwości, jak pięknie urządzić mieszkanie, i to w sytuacji nadmiaru i niedoboru pieniędzy. Możliwości nie brakuje, więc nie mamy w zasadzie wielkiego zmartwienia, chcąc zrobić coś oryginalnego, na swój sposób. Znów modne stają się fototapety z różnymi wzorami lub motywami (na przykład fototapety kwiaty). Najlepiej jednakże zrobić coś zupełnie po swojemu, to znaczy zamiast kopiować od innych wnętrz powinniśmy odnaleźć swój styl. Piękne fototapety można znaleźć na tej stronie:


Więcej artykułów

Belldeco zagwarantuje nam wszystko do domu

pokój, wystrój
Jakie posiadamy propozycje na wykończenie wnętrz?

Bez wątpienia trzeba się tu przypatrzeć przeróżnym propozycjom, tak żeby zadecydować, jak ostatecznie mają się przedstawiać nasze wnętrza. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że będziemy zadowoleni z ostatecznego wyniku, jaki uda nam się tu uzyskać, a co się z tym łączy, że będziemy się właściwie czuć w konkretnym miejscu


kwiaty
Napisał: jacinta lluch valero
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dobrym sposobem na stworzenie niepowtarzalnego stylu są, są odwiedziny różnych targów staroci, gdzie możemy spotkać wiele niezwykłych rzeczy. Można tam kupić rzeczy po atrakcyjnych cenach, spotkamy tam pochodzące z różnych okresów meble, jak najbardziej w różnym stanie, więc wszystko trzeba dokładnie pooglądać. Najważniejsze jednak, że nie ma dziś żadnych ograniczeń, żeby urządzić po swojemu swoje cztery kąty, bez zatrudniania dekoratorów wnętrz, bez portfela wypchanego pieniędzmi.
21-05-11 07:42:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.