Perfekcyjny pokoik dla bobasa i oczekująca mama.

Każda oczekująca dziecka mama duma nad tym, jak urządzić kącik dla swojego przyszłego dziecka. Kombinuje, żeby pokój był idealny w każdym calu, a całe mieszkanie oraz wszystkie wnętrza idealnie są dostosowane do kolejnego członka rodziny. Powszechne jest już stwierdzenie, że przyszła mama przy końcu ciąży miewa syndrom wicia gniazdka i wtedy dopiero wpada w prawdziwy wir kupowania, meblowania i planowania. Lata na zakupy, przegląda strony internetowe i foldery z wnętrzami. Nabywa, mebluje, wije gniazdko.

krzesełko do karmienia dziecka
Napisał: Parker Knight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
I autentycznie ma rację. Mieszkanie w całości musi być gotowe na przyjście na świat potomka. Ale przede wszystkim musi ono posiadać swój własny kąt. Nie ważne, czy będzie to jedynie kawałek sypialni rodziców, czy własny pokój. Ważne, że ma odpowiednie warunki do tego, by zdrowo rosnąć. Jeszcze przed urodzeniem potomka najważniejszą pracą jest odświeżenie wszystkich wnętrz mieszkania. Malowanie ścian, poszczególne drobne i poważniejsze naprawy, na które nigdy nie było czasu, czy zmiana mebli, które nie nadają się już do niczego, bądź odbierają miejsce niezbędne na przykład na przewijak. Kiedy przestrzeń jest już ogarnięta, ciężarna zaczyna czuć się jak ryba w wodzie. W komódce kupionej dla maluszka układa jego ubrania, sama składa kołyskę, ubiera kołderkę, instaluje baldachim, na ścianach pojawiają się dziecięce rysunki, a do łóżeczka wkłada kolorowe maskotki. To może się przydać w domu: baterie łazienkowe i akcesoria do nich.

Poza tym mama kupuje potrzebne akcesoria dla dziecka - wanienkę, przewijak, kosmetyki, pampersy. Pragnie, żeby wszystko było perfekcyjne i przygotowane na przyjście dziecka wcześniej. Oprócz tego bardzo ważne dla niej jest to, żeby wszystko, czym otoczyła swoje dziecko było najwyższej jakości, rekomendowane przez inne mamy i najmodniejsze. Szczęśliwie rynek dziecięcy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na przyszłych matkach można świetnie zarobić, dlatego oferuje bardzo dużo towarów doskonałej jakości. Dzięki temu ciężarna może podjąć decyzję, co jej odpowiada, co się ją pociąga i to, z czego będzie korzystać podczas opiekowaniem się dzieckiem. A kiedy pokoik zostanie już wyposażony - zostanie oczekiwanie na narodziny jego nowego właściciela. Niezwykle ważne jest, aby w domu, w którym ma pojawić się dziecko, musi być ciepło. Tutaj można zobaczyć ciekawe propozycje - .
19-08-10 07:07:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.