Pierwsze własne mieszkanie

Właśnie kupiłam mieszkanie, pierwsze w swoim życiu własne cztery kąty! Małe, ale prywatne. W dodatku w samym w centrum Krakowa. Nasamprzód pomyślałam, żeby zaaranżować je na styl, albowiem nie zbyt dobrze się czuję w nowomodnie urządzonych domach typu lofty, zimnych i sterylnych.
Wyszukałam najpiękniejsze, najbardziej kwieciste udrapowane rolety w Krakowie - http://www.orlita.pl/ a także pasujące krzesła. Jednakże pod wpływem albumów dotyczących urządzania wnętrz zmieniłam
Niewykończony pokój
Napisał: Mark Powell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
koncept. Tak bardzo spodobał mi się nurt znany jako rustykalny! Nadzwyczaj prosty, wiejski styl, a ja ubóstwiam drewniane sprzęty i podłogi z ługowanego drewna. W kuchni zawieszę sporą ilość czosnku i całe pęki ziół będę suszyć nad piecem! W oknie zdobyta w okolicznym salonie w Krakowie roleta udrapowana, w drobne wzory, zakończona czerwoną falbanką, w oknie pelargonia w takim samym czerwonym odcieniu. Mam sypialnię na poddaszu, tak więc
Ozdobne wazony do domu
Napisał: Paul Ancheta
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
strop zostanie taki jak jest, z surowego drewna. Ponieważ okna typu dachowego nie da się zasłonić firaneczką, użyję w tym oknie specjalnych żaluzji do okien dachowych, z bambusa. Posadzkę w pokoju dziennym wyługuję zupełnie na biało.

Otrzymałam od wujka - rękodzielnika trudniącego się wytwarzaniem rozmaitych przedmiotów z wikliny - niesamowity wiklinowy kuferek. Będzie jak znalazł do mojej alkowy na poddaszu. W sobotę wpadła niespodzianie moja najdroższa babuleńka. Cóż za cudowności mi przywiozła!
Sypialnia
Napisał: Mark Powell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Piękne, szydełkowe serwety, haftowane poduchy, i do tego smakowitości zamknięte w słoiczkach: leśne borówki, marynowane grzybki, nie dość iż wyśmienite, to jakże dekoracyjnym elementem będą w mojej rustykalnej kuchni.

Więcej artykułów

Jak zaaranżować małą sypialnię?

Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7
Napisał: Kare Design
Na podstawie danych z: Kare Design
Alkowa to miejsce wyjątkowo istotne na mapie naszego mieszkania. Wnętrze kojarzące się z relaksem musi przede wszystkim umożliwiać nam zdrowy sen.


Aby sypialnia realizowała swoją funkcję musi być stosownie wyekwipowana.


Na prawdę nie wiedziałam jakże dziękować babuni. Mamusia natomiast zamierzała sprezentować mi żaluzje jak http://www.orlita.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=92, których niegdyś kupiła za dużo. Niestety, nie bardzo będą pasowały do mojego gniazdka, poza tym rozmiar też się nie bardzo zgadzał . Podziękowałam pięknie mamie, po czym pokrzepiłam informacją, że być może mej rezydującej niedaleko siostrzyczki będą doskonałe. W rzeczy samej, konweniowały idealnie. Siostra nadzwyczaj się uradowała z podarku, bowiem niemal wszystkie z okien w jej mieszkaniu są ukierunkowane na stronę południową, a żaluzje umożliwiają dopasowywać ilość światła wpadającego oknem. Już niebawem gniazdko będzie w pełni urządzone.
17-07-18 06:26:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.