Pierwsze własne mieszkanie

Właśnie kupiłam mieszkanie, pierwsze w swoim życiu własne cztery kąty! Małe, ale prywatne. W dodatku w samym w centrum Krakowa. Nasamprzód pomyślałam, żeby zaaranżować je na styl, albowiem nie zbyt dobrze się czuję w nowomodnie urządzonych domach typu lofty, zimnych i sterylnych.
Wyszukałam najpiękniejsze, najbardziej kwieciste udrapowane rolety w Krakowie - a także pasujące krzesła. Jednakże pod wpływem albumów dotyczących urządzania wnętrz zmieniłam
Niewykończony pokój
Napisał: Mark Powell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
koncept. Tak bardzo spodobał mi się nurt znany jako rustykalny! Nadzwyczaj prosty, wiejski styl, a ja ubóstwiam drewniane sprzęty i podłogi z ługowanego drewna. W kuchni zawieszę sporą ilość czosnku i całe pęki ziół będę suszyć nad piecem! W oknie zdobyta w okolicznym salonie w Krakowie roleta udrapowana, w drobne wzory, zakończona czerwoną falbanką, w oknie zapraszamy do: http://www.parcienaszklo.com.pl/oferta/ pelargonia w takim samym czerwonym odcieniu. Mam sypialnię na poddaszu, tak więc
Ozdobne wazony do domu
Napisał: Paul Ancheta
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
strop zostanie taki jak jest, z surowego drewna. Ponieważ okna typu dachowego nie da się zasłonić firaneczką, użyję w tym oknie specjalnych żaluzji do okien dachowych, z bambusa. Posadzkę w pokoju dziennym wyługuję zupełnie na biało.

Więcej artykułów

Projektujesz pokój sypialny? Wybieraj wspaniałe wyposażenie, jakie idealnie pasuje do ciebie oraz wystroju wnętrza

lustro
Napisał: Saint-Gobain Glass
Na podstawie danych z: Saint-Gobain Glass
Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, gdyż właśnie tu najwięcej się wypoczywa i poszukuje się ukojenia przed hałasem i gwarem. Powinna ona być zaprojektowana w takim duchu, żeby spędzanie czasu w jej wnętrzu dawało przyjemność oraz relaks. Jednocześnie należy zrobić wszystko, żeby w sypialni zgromadzić właściwe jakościowo wyposażenie, które odznacza się doskonałymi cechami użytkowymi.


Otrzymałam od wujka - rękodzielnika trudniącego się wytwarzaniem rozmaitych przedmiotów z wikliny - niesamowity wiklinowy kuferek. Będzie jak znalazł do mojej alkowy na poddaszu. W sobotę wpadła niespodzianie moja najdroższa babuleńka. Cóż za cudowności mi przywiozła!
Sypialnia
Napisał: Mark Powell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Piękne, szydełkowe serwety, haftowane poduchy, i do tego smakowitości zamknięte w słoiczkach: leśne borówki, marynowane grzybki, nie dość iż wyśmienite, to jakże dekoracyjnym elementem będą w mojej rustykalnej kuchni.

Na prawdę nie wiedziałam jakże dziękować babuni. Mamusia natomiast zamierzała sprezentować mi żaluzje jak , których niegdyś kupiła za dużo. Niestety, nie bardzo będą pasowały do mojego gniazdka, poza tym rozmiar też się nie bardzo zgadzał . Podziękowałam pięknie mamie, po czym pokrzepiłam informacją, że być może mej rezydującej niedaleko siostrzyczki będą doskonałe. W rzeczy samej, konweniowały idealnie. Siostra nadzwyczaj się uradowała z podarku, bowiem niemal wszystkie z okien w jej mieszkaniu są ukierunkowane na stronę południową, a żaluzje umożliwiają dopasowywać ilość światła wpadającego oknem. Już niebawem gniazdko będzie w pełni urządzone.
18-06-22 13:40:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.