Classen – szyk w Twoim domu

Wiele osób ceni sobie nastrojowość i klasykę wnętrz. Wielu producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na użycie nieużywanych tworzyw i deseni w celu wyposażania wnętrz – wiele ludzi woli pozostać wiernymi prostej klasyce.
drewniany domek
Napisał: outreachr.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Do najbardziej klasycznych opcji, jakie można wykorzystać kreując swój dom są desenie drewniane. Ocieplają nasz dom – przedsiębiorstwo Classen trudni się właśnie w takich elementach naszego wnętrza. Marka jest jednym z najbardziej profesjonalnych w Polsce producentów wyrobów drewnopochodnych i drewnianych. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć takie produkty jak (panele infrared) oraz listwy przypodłogowe, czyli reasumując wszystkie produkty (panele Classen - porównaj ceny w tym miejscu) drewniane przydatne podczas remontu domów.

Więcej artykułów

Sidolux pomoże nam troszczyć się o podłogi

mieszkanie, pokój
Napisał: daryl_mitchell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy jak dbać o mieszkanie?


Najczęściej wybieranymi produktami firmy Classen (tutaj przykłady: Life Dąb Dallas (23845)) stały się panele podłogowe. Decydują się na nie klienci, którzy pragną dodać inspirowany naturalnymi elementami design w swym otoczeniu. Panele - więcej i więcej - przedsiębiorstwa Classen cechuje spora odporność na ścieralność, więc jest to inwestycja na wiele lat. Dodatkowo są silnie odporne na wilgoć, co pozwala na użytkowanie paneli w pomieszczeniach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli mamy duży wachlarz kolorystyczny, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Wśród nieco jaśniejszych deseni kolorystycznych Classen posiada w ofercie Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele te pozwolą na rozjaśnienie wszystkich wnętrz. Wskazane szczególnie w pomieszczeniach ,które wyposażone są w w meble o ciemnej kolorystyce. Kolejną propozycją paneli o naturalnej kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.