Classen – szyk w Twoim domu

Wiele osób ceni sobie nastrojowość i klasykę wnętrz. Wielu producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na użycie nieużywanych tworzyw i deseni w celu wyposażania wnętrz – wiele ludzi woli pozostać wiernymi prostej klasyce.
drewniany domek
Napisał: outreachr.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Do najbardziej klasycznych opcji, jakie można wykorzystać kreując swój dom są desenie drewniane. Ocieplają nasz dom – przedsiębiorstwo Classen trudni się właśnie w takich elementach naszego wnętrza. Marka jest jednym z najbardziej profesjonalnych w Polsce producentów wyrobów drewnopochodnych i drewnianych. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć takie produkty jak panele oraz listwy przypodłogowe, czyli reasumując wszystkie produkty (panele Classen - porównaj ceny w tpanele https://kuchnieportal.pl/artykul/panele-szklane-modna-dekoracja-kuchni/jscu) drewniane przydatne podczas remontu domów.

Najczęściej wybieranymi produktami firmy Classen (tutaj przykłady: Life Dąb Dallas (23845)) stały się panele podłogowe. Decydują się na nie klienci, którzy pragną dodać inspirowany naturalnymi elementami design w swym otoczeniu. Panele przedsiębiorstwa Classen cechuje spora odPanele - więcej i więcej -ć na ścieralność, więc jest to inwestycja na wiele lat. Dodatkowo są silnie odporne na wilgoć, co pozwala na użytkowanie paneli w pomieszczeniach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli mamy duży wachlarz kolorystyczny, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Wśród nieco jaśniejszych deseni kolorystycznych Classen posiada w ofercie Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele te pozwolą na rozjaśnienie wszystkich wnętrz. Wskazane szczególnie w pomieszczeniach ,które wyposażone są w w meble o ciemnej kolorystyce. Kolejną propozycją paneli o naturalnej kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).


Więcej artykułów

Doskonałość kosztuje - ale kwota nie ma znaczenia, gdy się pożąda produktów marki Blomus

karafka
Napisał: Blomus
Na podstawie danych z: Blomus
Dzień w dzień tysiące ludzi, po zakończonej pracy, nauce, po wyjściu ze swoich biur, zakładów pracy, po odejściu od lad sklepowych, od szkolnych ławek, od pracy w polu. Biegną jak najszybciej do domu. Przy okazji czasem konieczne zakupy, jeden, drugi dom handlowy, by nareszcie ciężkie siatki rzucić z wytchnieniem przed drzwiami, wejść do środka i znaleźć się w swoim domu.

Nieco ciemniejsze kolory dodadzą klasy naszemu wnętrzu. Mocno realistycznie odwzorowują naturalnie drewnianą podłogę. Kolejna propozycja nadająca sporej efektywności i nietuzinkowości naszej podłodze to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – dużo ciemniejsza kolorystyka, propozycja dla doceniających szyk oraz klasykę. W ofercie najbardziej ciemną kolorystykę prezentują panele. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Ciemniejsze drewno nabiera w tej tonacji nieco prostoty oraz luksusu.
18-06-12 11:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.