Classen – szyk w Twoim domu

Wiele osób ceni sobie nastrojowość i klasykę wnętrz. Wielu producentów kreuje coraz nowsze oraz coraz bardziej oryginalne projekty na użycie nieużywanych tworzyw i deseni w celu wyposażania wnętrz – wiele ludzi woli pozostać wiernymi prostej klasyce.
drewniany domek
Napisał: outreachr.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Do najbardziej klasycznych opcji, jakie można wykorzystać kreując swój dom są desenie drewniane. Ocieplają nasz dom – przedsiębiorstwo Classen trudni się właśnie w takich elementach naszego wnętrza. Marka jest jednym z najbardziej profesjonalnych w Polsce producentów wyrobów drewnopochodnych i drewnianych. W ofercie przedsiębiorstwa można znaleźć takie produkty jak panele oraz listwy przypodłogowe, czyli reasumując wszystkie produkty (panele Classen - porównaj ceny w tpanele https://kuchnieportal.pl/artykul/panele-szklane-modna-dekoracja-kuchni/jscu) drewniane przydatne podczas remontu domów.

Najczęściej wybieranymi produktami firmy Classen (tutaj przykłady: Life Dąb Dallas (23845)) stały się panele podłogowe. Decydują się na nie klienci, którzy pragną dodać inspirowany naturalnymi elementami design w swym otoczeniu. Panele przedsiębiorstwa Classen cechuje spora odPanele - więcej i więcej -ć na ścieralność, więc jest to inwestycja na wiele lat. Dodatkowo są silnie odporne na wilgoć, co pozwala na użytkowanie paneli w pomieszczeniach takich jak kuchnia. Należy pamiętać, że w szerokiej gamie paneli mamy duży wachlarz kolorystyczny, co ułatwia dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Wśród nieco jaśniejszych deseni kolorystycznych Classen posiada w ofercie Classen Life Dąb Dallas (23845). Panele te pozwolą na rozjaśnienie wszystkich wnętrz. Wskazane szczególnie w pomieszczeniach ,które wyposażone są w w meble o ciemnej kolorystyce. Kolejną propozycją paneli o naturalnej kolorystyce jest Dynamic Xl Dąb Cassano Latte Xl Ac4/8mm (30023).


Więcej artykułów

Dobierz stylowe szafki kuchenne i inne wyposażenie

Nowoczesne wnętrze z połyskiem
Napisał: Cameleo
Na podstawie danych z: Cameleo
Zakupy a propo uposażenia wnętrz w domu mają powinność pozostawać dokładnie przedyskutowane. Z tego powodu nie ma powodu udawać się na nie bez wcześniejszego omówienia całościowej kwestii bardzo dokładnie. Dobrze się orientować we wszystkim, gdyż dzięki temu będzie możliwość wysunąć najlepsze wnioski. W następnej kolejności, znaczące jest, jakimi funduszami na ten cel się włada, gdyż to też da sposobność podejmować racjonalne decyzje.

Nieco ciemniejsze kolory dodadzą klasy naszemu wnętrzu. Mocno realistycznie odwzorowują naturalnie drewnianą podłogę. Kolejna propozycja nadająca sporej efektywności i nietuzinkowości naszej podłodze to panele Classen Dynamic Xl Dąb Cassano Nero Xl Ac4/8mm (30022) – dużo ciemniejsza kolorystyka, propozycja dla doceniających szyk oraz klasykę. W ofercie najbardziej ciemną kolorystykę prezentują panele. Classen Dąb Dynamic Denver Czarny (31988). Ciemniejsze drewno nabiera w tej tonacji nieco prostoty oraz luksusu.
18-06-12 11:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.