Lustro niezbędnym wyposażeniem każdego domu i mieszkania.

Tremo jest meblem na pozór zbędnym hołdującym tylko naszej banalności. Trudno jednak wyobrazić sobie egzystencję bez zabiegania o powierzchowność. Jakim sposobem ogolić się lub przeczesać się bez zwierciadła? Tak więc zwierciadło w domu być musi, a znalezienie wcale nie jest łatwe, ponieważ rynek podaje naprawdę wiele sposobów.

lustro łazienkowe w białej ramie
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, że nabycie zwierciadła nie powinno stworzyć minimalnego dylematu. Tremo może być sporym pojedynczym meblem lub ledwie bonusem stojącym na stoliku biurowym lub toaletce. Bez znaczenia jak będzie znaczne, ważne aby było dostrojone do wnętrza z gustem i zasadami estetyki. Obecnie na rynku mamy setki, jeśli nie tysiące wzorów. Nie ma problemu z nabyciem luster stylizowanych na antyki, ani nowoczesnych luster.


Więcej artykułów

Wizualne powiększenie i pomniejszenie pomieszczenia

Salon w nowoczesnym stylu
Napisał: mattwalker69
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nasz wzrok czasem płata nam figle. Co ciekawe, czasem błędy w działaniu oczu da się wykorzystać na naszą korzyść. Architekci wnętrz wiedzą coś na ten temat.

Sprzedawcy przedstawiają modele do przeciętnego mieszkania, w przeróżnych rozmiarach i przeróżnej stylistyce. Nowatorskie obramowania do zwierciadeł (zobacz najpopularniejsze produkty: producent są wystylizowane prawie jakiegokolwiek powszechnego materiału. Blejtramy powinny być obficie upiększone lub zupełnie przeciętne. Wszystko zależy od indywidualnego poczucia smaku. Którekolwiek lustro sobie wymarzysz, zapewne ktoś już je wyprodukował, a jeśli nie, to znajdą się osoby, które wyrzeźbią je na zlecenie i przygotują zwierciadła na rozmiar (zapoznaj sie z pełną ofertą: ). Poszukując zwierciadła wskazane jest zrobić rozpoznanie w swojej okolicy.


Jest ogromny wybór zakładów, które wykonują zwierciadła na rozmiar.

Na pewno przyda Ci się dobra witryna, jeżeli chcesz przeczytać dużo szczegółów na ten temat. Namawiamy więc, abyś kliknął w ten link.

Dopiero wtedy będziesz uczestniczyć w stworzeniu oryginalnego przedmiotu. Oprócz tego dochodzi ponadto zadowolenie z popierania własnego zakładu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.