Lampy w twoim mieszkaniu - cenne rady

Lampy biurowe powinny dawać porządne światło. Badania naukowe pokazują, że silne natężenie światła ma właściwości stymulujące ludzki rozum do wytężonej pracy. Wiedząc o tym, musisz zainstalować w pokoju pracy górne oświetlenie o sporej sile. Innym sposobem (dla biur w mieszkaniu) jest lampka podręczna, w której założysz potężną żarówkę.Taka jest rzeczywistość, nie znamy nic gorszego, niż przygaszone światło w miejscu pracy, które powoduje, że pracownicy czują rosnącą senność.
lampka na biurku
Napisał: Anastasia Yankovskaya
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przytłumiony blask zaś to najlepszy koncept dla łożnicy. To pomieszczenie, w którym regenerujesz siły, powinno więc mieć atmosferę wygody.Wartym uwagi konceptem jest ograniczenie światła do dwóch lampek na stolikach nocnych, dzięki którym będziecie mogli bez kłopotu czytać przed zaśnięciem. Jeżeli w sypialni nie zamontujesz żadnych dodatkowych mebli, można darować sobie instalowanie górnej lampy.

Więcej artykułów

Już dzisiaj zmień własne stare lampy na piękne i kolorowe oświetlenie!

Żyrandol z witrażem
Napisał: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux
Masz ochotę na pewne zmiany, tymczasem remont czterech ścian nie wchodzi w grę? Nie masz się czym denerwować, jako że istnieje wiele przeróżnych opcji, jakie dasz radę wykorzystać, by odmienić swoje wnętrze.


Ciekawym pomysłem mogą stać się plafony łazienkowe (więcej przeczytasz w tym miejscu: rekomendowany link), naturalnie dobrane ze smakiem do stylizacji tego pomieszczenia. W łazience musi znajdować się silne światło, aby wszelkie działania mogły być uskuteczniane bez trudności. Praktyczną ideą jest wbudowanie dodatkowego źródła oświetlenia nad lustrem. Można rzec, że plafony będą znakomicie prezentować się również w innych zakątkach mieszkania.

Jeśli chodzi o salon, tutaj warto postawić na parę źródeł blasku, by zapewnić odpowiednią jasność. Przy uroczystych spotkaniach można zapalić wszystkie lampiony, a podczas relaksu przed TV zapalić wyłącznie część z nich. Można też założyć oświetlenie regulowane. Niewątpliwie przydatna będzie oczywiście wystrój (zobacz i porównaj) biurowa (zajrzyj na stronę).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.