Nabycie lokum to poważna decyzja

Jeżeli decydujesz się na kupno swojego mieszkania, przede wszystkim powinieneś zastanowić się dobrze nad tym, czy kupić mieszkanie prosto od dewelopera czy też zdecydować się na zakup mieszkania z drugiej ręki. Zazwyczaj myślimy, że kupno mieszkania z drugiej ręki jest o wiele bardziej ekonomiczny i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Jeśli jednakże dobrze się nad tym zastanowisz i dokładnie podliczysz wszystkie koszta związane z kupnem mieszkania z rynku wtórnego, wówczas stanowczo zaczniesz doceniać deweloperów.
mieszkanie
Napisał: Living Rooms London
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy nie jesteś przekonany, możesz to właściwie w każdej chwili sprawdzić. Kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę internetową przykładowo hasło „Wrocław deweloper”, stanowczo uda Ci się znaleźć dużo stron internetowych deweloperów, którzy oferują do kupna swoje mieszkania (przejdź do kategorii deweloperzy Wrocław). Jeśli skrupulatnie obejrzysz ich strony internetowe, bez wątpliwości zauważysz, jakie są ceny konkretnych mieszkań, a także to, że deweloperzy niejednokrotnie oferują także ciekawe promocje. Kiedy zobaczysz na przykład fajną ofertę na niedrogie mieszkania z tarasem Wrocław, wówczas stanowczo nie powinieneś zastanawiać się ani sekundy - przekonaj się na http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/landing-page-3/mieszkania-z-tarasemprzekonaj się na .


Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup takiego mieszkania, na pewno będziesz tego żałował. Kiedy jednakże nie chcesz jeszcze kupować mieszkania, wtedy zajmij się porównaniem cen oferowanych przez dewelopera (pamiętaj, że praktycznie zawsze można wynegocjować dodatkowo jaką zniżkę), a następnie sprawdź ceny mieszkań oferowanych z drugiej ręki. Wówczas nader
mieszkanie
Napisał: Mikhail Golub
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
ważne jest, w jakim stanie jest oferowane mieszkanie – najczęściej takie wnętrza potrzebują remontu, który potrafi pochłonąć naprawdę wielkie pieniądze.

Więcej artykułów

Wykorzystanie stolika rtv i kanapy do wystroju salonu

szafka pod rtv
Napisał: Bonsoni.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aranżacja salonu to niełatwa kwestia. Przede wszystkim ma być komfortowy i wygodny, bowiem jest miejscem, gdzie podejmujemy gości, i sami spędzamy w tym miejscu sporo czasu. Przy urządzaniu salonu powinno się wziąć pod uwagę wymiar pomieszczenia.


Jeśli w dodatku właściciel sprzedaje mieszkanie bez mebli, wtedy musisz doliczyć do jego ceny także koszt jego urządzenia, który w ogóle nie będzie taki mały. W takich wypadkach okazuje się zwykle, że koszt kupna mieszkania z drugiej ręki jest porównywalny z kosztem kupna mieszkania u dewelopera. W takiej sytuacji bez wątpienia nie warto się zastanawiać ani sekundy – mieszkanie zakupione u dewelopera stanowczo będzie o wiele lepszym pomysłem.
18-06-22 13:30:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.