Biuro jak loft

biuro loft
Napisał: GHELAMCO POLAND Sp. z o.o.
Charakter i wystrój biura sprzedaży inwestycji Woronicza Qbik doskonale oddają koncepcję inwestycji – pierwszych soft loftów w Warszawie.
Ghelamco to kolejna firma, która w ostatnim czasie potwierdza, że odnotowała wyraźnie ożywienie w sektorze mieszkaniowym.

"Od kilku tygodni klienci intensywnie poszukują nowych inwestycji. Od niedawna jednak pytają o wszelkie szczegóły, chcą się spotkać i rozmawiać o warunkach zakupu mieszkań. To wyraźna zmiana, gdyż do tej pory jedynie ogólnie rozglądali się po rynku. Dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu większego biura sprzedaży" – informuje Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco w Europie Środkowo-Wschodniej.

biuro loft
Biuro (odkryj serwis) zostało zaprojektowane i urządzone w stylistyce loftu. Styliści zadbali o wszelkie szczegóły: surowe ściany, nowoczesna lecz oszczędna aranżacja wnętrza z żelaznymi słupami i oświetleniem scenicznym na szynach oraz duże, panoramiczne okna. Firma chce pokazać klientom kilka przykładowych rozwiązań i inspiracji, które będą mogli wykorzystać w mieszkaniach w Woronicza Qbik. Inwestycja jest propozycją dla osób ceniących sobie wysmakowane rozwiązania. To pierwszy kompleks mieszkaniowy stworzony w koncepcji soft loftów, czyli mieszkań o charakterze tradycyjnych loftów, ale budowanych od podstaw. Projekt łączy w sobie niebanalną, industrialną architekturę z wysokim standardem i komfortem oferowanym przez nowoczesne budownictwo.

biuro loft
Nowe biuro sprzedaży powstało w siedzibie Ghelamco Residential. Inwestor podkreśla, że lokalizacja nie jest przypadkowa. Biurowiec Trinity Park I przy ul. Domaniewskiej 52 jest jednym z kilkunastu, które firma dostarczyła na warszawski rynek nieruchomości biurowych. "Chcemy zaprosić klientów do biura Ghelamco, by z bliska zobaczyli jakość realizowanych przez nas budynków. To okazja by poznać bliżej także naszą firmę i specjalistów, którzy odpowiadają za realizację Woronicza Qbik" – wyjaśnia dyrektor van der Toolen. Deweloper jest nie tylko inwestorem, ale także generalnym wykonawcą kompleksu przy ul Woronicza, podobnie jak wszystkich innych realizowanych przez siebie projektów. "To daje gwarancję jakości i terminowości. Dotychczasowi klienci biznesowi cenią nas za to od lat. Chcemy, by dostrzegły to również osoby kupujące u nas mieszkania" – dodaje szef Ghelamco.

Kompleks Woronicza Qbik powstaje u zbiegu ul. Woronicza i Racjonalizacji. W inwestycji powstanie 350 mieszkań, w tym 183 dwupiętrowych loftów oraz 167 mieszkań jednopoziomowych. Deweloper zaplanował lokale o bardzo zróżnicowanym metrażu – od 32 m2 do 206 m2. Inwestycja zostanie oddana do użytku w 2012 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 8.500 zł za m2.
Na podstawie danych z: Partner of Promotion Sp. z o.o.
18-07-12 10:39:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.