Klimatyzatory pokojowe loga Samsung - czyli, opcja Standard, kontra Classic+

Co to są klimatyzatory do pokoju wie każda osoba, jednakże jakiego typu są najlepsze? W obecnym felietonie porównamy dwa typy marki Samsung - Standard i Classic+, oraz ich podkategorie.


klimatyzatory pokojowe
Napisał: shrinkin'violet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ciekawy? To czytaj w dalszym ciągu!


Klimatyzatory pokojowe loga Samsung o typie Classic+ posiadają podkategorie: 2,5 kilowatów; 3,5 kilowatów; 5 kW; 6,8 kW - http://aleklima.pl/klimatyzatory/samsung. Wszystkie spośród tych modeli wyszczególnia się faktem, iż jest modelem na ścianę. Numery kilowatów pokazują ich moc. Ceny tego rodzaju klimatyzatorów, omijając montażu mają ceny od około 3 100 złotówek do nawet ponad 5 500 złotych. Co zaś tyczy się opcji z montażem to wynosi od powyżej 3 700 złotych do około 6 000 złotówek. Modele te posiadają duże powierzchnie nawiewu i system chłodzenia oraz ocieplania, uzależniony od ich mocy napomkniętej powyżej.


Jeśli chodzi o klimatyzatory rodzaju samsung standard, to tych konkretnych modeli ceny bujają się między 2 900 złotych, a ponad pięć tysięcy dwieście złotówek za wersję bez montażu. Alternatywa z montażem osiąga ponad 5 500 złotówek, w uzależnieniu od modelu, którego numeracja w alternatywie standard bywa taka samiutka jak w alternatywie Classic+. Klimatyzatory te mają w posiadaniu technologię Digital Inverter, opcję 2 Step Cooling, Pojedynczy User a także sterowanie przewodowy. W podobny sposób jak alternatywa Classic+ posiadają dużą powierzchnię nawiewu oraz sterowany nawiew o dokładnie określonej w jej nazewnictwie mocy, oraz są wersjami na ścianę.


Więcej artykułów

W jaki sposób dobrać wentylator do łazienki?

rolety
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie danych z: Franc Gardiner
W czasie urządzania toalety nie możesz zapomnieć o niesłychanie ważnej materii, jaką jest wentylacja owego wnętrza.


instalacja łazienkowego wentylatora będzie skutecznym rozwiązaniem problemu z zbytnią wilgotnością, parą wodną i z nieświeżym powietrzem w toalecie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.