Pokój sypialny jest podstawową częścią apartamentu.

W pokoju sypialnym spędzamy istotna część egzystencji. Opłaca się, aby była tak urządzona, abyśmy byli wstanie w niej odpocząć i rozpoczynać następny dzień w pełni sił.
sypialnia, duże łóżko
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W zależności od gustu sypialnia może być różnie urządzona. Niektórzy preferują minimalizm czyli meble do sypialni to jedynie łoże, oczywiste wygodne i szafka na nocną lampkę. Jeśli z sypialni posiadamy ścisły dostęp do łazienki to często pokój sypialny łączy się z przestrzenią na ubrania. Przy niewielkich powierzaniach praktycznym pomysłem jest szafa wbudowana. Mądrze zaprojektowana nie zajmie dużo miejsca, a zarazem zagwarantuje sporą przestrzeń na ubrania. Szczególnie lubiane są w sypialni toaletki. Szafka z lusterkiem na kosmetyki dla kobiet, to ciekawe rozwiązanie w szczególności jeśli pokój sypialny to jedyna część apartamentu, gdzie jest szansa bez pośpiechu zrobić makijaż.


Więcej artykułów

Co robić, aby skutecznie pożegnać zimową chandrę?

dekoracje świąteczne
Napisał: Nick J Webb
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Zima mocno daje nam w kość. Minusowe temperatury, szybko zapadający zmrok sprzyjają przygnębieniu. Nasuwa się więc pytanie: co zrobić, żeby poprawić sobie nastrój? Ile głów, tyle sposobów na walkę z chandrą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.